Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní poháry starostky SDH Svésedlice Kdy: 21. 07. 2019 10:00
Kontakt:   Aleš Zavadil Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 07. 2019 19:00 Konec rezervace: 21. 07. 2019 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svésedlice OLSDH Svésedlice
22Kožušany OLPetra Jančova
33Velká Bystřice OLMichal Surma
44Pavlov-výběr SURadek Vyhnal
55Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
66Velká Bystřice OLMichal Surma
77Přáslavice ženyOLBarbora Ivanová
88Staměřice PRStefan Boháčik
99Blatec OLEva Sahligerová
1010Svésedlice OLSDH Svésedlice
1111Chválkovice OLOndřej ŠAFAŘÍK
1212Přáslavice Tým AOLBarbora Ivanová
1313Velký Týnec MužiOLJan Jeřábek
1414Kožušany OLPetra Jančova
1515Dub nad Moravou ŽenyOLBarbora Paráková
1616Přáslavice Tým BOLBarbora Ivanová
1717Radíkov OLDejv Tietze
1818Chořelice OLPatrik Horák
1919Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
2020Velký Týnec Ženy OLPetra
2121Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
2222Dolany OLPetr Holoubek
2323Nenakonice Muži OLJiří Tomecek
2424Kokory PRLibor Daňa
2525Grygov mužiOLAdam Dvorský
2626Otinoves PVTomáš Sychra
2727Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
2828Nenakonice Ženy OLJiří Tomecek
2929Spálov ŽenyNJVladimír Šíma
3030Myslechovice OLMartin Kroupa
3131Tršice OLJaroslav Ulma
3233Sobíšky PRJiří Kočař
3334Výkleky ŽenyPRIveta Hnilicová
3435Vojnice ženyOLAdriana Šulcová
3536Vojnice Muži OLFilip Hricisin
3637Suchonice OLMartin Hluší
3738Mladeč Muži OLMartin Kristek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
03. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. Park NalžovicePB
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. FrahelžJH
03. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
03. 08. Bílý KámenJI
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. Hřistě KostelanyKM
03. 08. OldřišovOP
03. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
03. 08. Náměšť na HanéOL
03. 08. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
03. 08. VítoniceKM
03. 08. Prušánky has. areálHO
04. 08. MochtínKT
04. 08. LitovanyTR
04. 08. Aréna JesenicePB
04. 08. ZahnašoviceKM
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. SedlejovJI
10. 08. Horní PoříčíST
10. 08. SendražiceKO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.