Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní poháry starostky SDH Svésedlice Kdy: 22. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Aleš Zavadil Telefon:  775417776
Začátek rezervace: 08. 07. 2018 19:00 Konec rezervace: 22. 07. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svésedlice OLSDH Svésedlice
22Nenakonice OLBarbora Bajerová
33Tršice OLJaroslav Ulma
44Pavlov-výběr SUSDH Svésedlice
55Velký Týnec ženyOLAnna Majerova
66Nenakonice OLBarbora Bajerová
77Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
88Tršice OLJaroslav Ulma
99Přáslavice ženyOLHana Bartoňková
1010Svésedlice ženyOLSDH Svésedlice
1111Ráječek SUlallin
1212Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1313Kožušany OLPetr Zmeškal
1414Přáslavice mužiOLHana Bartoňková
1515Nemile SUlallin
1616Velký Týnec mužiOLAnna Majerova
1717Cholina ŽenyOLSabina Hájíčková
1818Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
1919Ludéřov OLTomáš Palička
2020Mladeč Ženy OLAneta Kreuzziegerová
2121Dolany OLPetr Holoubek
2222Haňovice ženyOLMafka Sobotová
2323Odrlice OLMiroslav Mlčoch
2424Grygov OLštěpán dvorský
2525Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
2626Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2727Velká Bystřice MužiOLMichal Surma
2828Břidličná BRJíří Skopal
2929Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
3030Velká Bystřice ŽenyOLMichal Surma
3131Radíkov OLTomáš Herzog
3232Staměřice PRStefan Boháčik
3333Dubčany OLRadek Konečný
3434Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
3535Lesnice SUMarkéta Bečáková
3636Blatec ŽenyOLKateřina Skládalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.