Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní poháry starostky SDH Svésedlice Kdy: 22. 07. 2018 10:00
Kontakt:   Aleš Zavadil Telefon:  775417776
Začátek rezervace: 08. 07. 2018 19:00 Konec rezervace: 22. 07. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svésedlice OLSDH Svésedlice
22Nenakonice OLBarbora Bajerová
33Tršice OLJaroslav Ulma
44Pavlov-výběr SUSDH Svésedlice
55Velký Týnec ženyOLAnna Majerova
66Nenakonice OLBarbora Bajerová
77Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
88Tršice OLJaroslav Ulma
99Přáslavice ženyOLHana Bartoňková
1010Svésedlice ženyOLSDH Svésedlice
1111Ráječek SUlallin
1212Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1313Kožušany OLPetr Zmeškal
1414Přáslavice mužiOLHana Bartoňková
1515Nemile SUlallin
1616Velký Týnec mužiOLAnna Majerova
1717Cholina ŽenyOLSabina Hájíčková
1818Kožušany ženyOLPetr Zmeškal
1919Ludéřov OLTomáš Palička
2020Mladeč Ženy OLAneta Kreuzziegerová
2121Dolany OLPetr Holoubek
2222Haňovice ženyOLMafka Sobotová
2323Odrlice OLMiroslav Mlčoch
2424Grygov OLštěpán dvorský
2525Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
2626Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2727Velká Bystřice MužiOLMichal Surma
2828Břidličná BRJíří Skopal
2929Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
3030Velká Bystřice ŽenyOLMichal Surma
3131Radíkov OLTomáš Herzog
3232Staměřice PRStefan Boháčik
3333Dubčany OLRadek Konečný
3434Dub nad Moravou MužiOLMarek Kopeček
3535Lesnice SUMarkéta Bečáková
3636Blatec ŽenyOLKateřina Skládalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.