Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Světlá Hora

Pozvánka | Obnovit
Kde: XXIV.ročník O pohár starostky obce Kdy: 17. 10. 2020 10:30
Kontakt:   SDH Světlá Hora Telefon:  606 883 521
Začátek rezervace: 17. 08. 2020 10:30 Konec rezervace: 12. 10. 2020 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Světlá, ŽenyBruntál František Lukovský
2. Nový Malín, MužiŠumperk Jan Rotter
3. Holčovice, ŽenyBruntál David Sztyper
4. Břidličná, Bruntál Jíří Skopal
5. Karlovice, ženyBruntál Dominika Mikulášková
6. Janovice, MužiBruntál petr boxan
7. Lesnice, ŽenyŠumperk Jan Rotter
8. Holčovice, MužiBruntál David Sztyper
9. Karlovice, Bruntál Dominika Mikulášková
10. Lipová-lázně, Jeseník Milan Smékal
11. Stará Ves, Bruntál Miroslava Paulerová
12. Dolany, Olomouc Petr Holoubek
13. Velká (Hranice III), Přerov Ondřej Hlavinka
14. Široký Brod, AJeseník Milan Smékal
15. Andělská Hora, ValšovBruntál Michal Kugler
16. Andělská Hora, VáclavovBruntál Michal Kugler
17. Velká Bystřice, Olomouc Michal Surma
18. Janovice, Ženy Bruntál petr boxan
19. Široký Brod, VeterániJeseník Milan Smékal
20. Hrabišín, Šumperk Karolína Koudeláková
21. Nová Dědina, ženy Olomouc Eva Dušková
22. Ráječek, Šumperk lallin
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26. Nová Dědina, Olomouc Eva Dušková
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
03. 10. Chodová Planá, pivovarTC
10. 10. Široký Důl - HřištěSY
10. 10. Areál SDH Podhradní LhotaKM
17. 10. Světlá HoraBR
17. 10. OlešniceOL
17. 10. Staňkov - Sál Lidového DomuDO
07. 11. Areál PlazaPM
14. 11. Pohořelice- fotbalové hřištěZL
05. 12. Březovice na hřištiMB
12. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.