Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B Kdy: 27. 05. 2018 14:00
Kontakt:   Lucie Balarinová Telefon:  +420602767607
Začátek rezervace: 07. 05. 2018 09:00 Konec rezervace: 27. 05. 2018 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svoboda ženyOPLucie Balarinová
22Skrochovice ŽenyOPFilip Pustějovský
33Závada OPPetr
44Jistebník NJFilip Pustějovský
55Svoboda OPLucie Balarinová
66Bolatice OPLucie Balarinová
77Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
88Závada OPPetr
99Komárov MužiOPMonika Neminářová
1010Služovice Muži OPMonika Neminářová
1111Prchalov "B"NJFilip Pustějovský
1212Chlebičov OPJiří Bena
1313Malé Hoštice OPKlára Konečná
1414Bohuslavice MužiOPJiří Bena
1515Bolatice ženyOPLucie Balarinová
1616Služovice ŽenyOPMonika Neminářová
1717Hněvošice OPKlára Konečná
1818Vávrovice ženyOPMichaela Trojanová
1919Jamnice OPDominik
2020Velké Hoštice ŽenyOPKateřina Večerková
2121Velké Hoštice OPLukáš Pluške
2222Oldřišov OPVít Ciminga
2323Kozmice OPLibor Drastík
2424Jeseník JEMichal Straka
2525Bělá mužiOPPatrik Holuša
2626Sádek OPDušan Gregořica
2727Vřesina OPLucie Balarinová
2828Kozmice OPLibor Drastík
2929Štěpánkovice OPMichael Suffner
3030Starý Jičín ženyNJTereza
3131Michálkovice MužiOVHonza Virec
3232Milostovice ženyOPVeronika
3333Starý Jičín mužiNJTereza
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. KAROLINKA,údolí Raťkov 49.roč.VS
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. PěnčínPV
25. 08. Malé Hoštice, hřištěOP
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
25. 08. KosořiceMB
25. 08. TichovZL
26. 08. Na koupališti, SlepoticePA
26. 08. LanšperkUO
26. 08. TvarožnáBO
26. 08. SychotínBK
26. 08. KatovZR
26. 08. StařečTR
26. 08. Budeč, hasičské hřištěJH
26. 08. Komárov, hasičský areálOP
01. 09. Dolní Vilémovice - parkTR
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. PetroviceTR
01. 09. KarlinkyLI
01. 09. Bílý PotokJE
01. 09. ŠtítaryDO
01. 09. Nová Ves u SvětléHB
01. 09. HlubočkyOL
01. 09. ŽákavaPJ
01. 09. Ivanovice na HanéVY
01. 09. KomárovPA
01. 09. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
01. 09. KarolínKM
01. 09. Bratčice na NávsiBO
01. 09. Skalica -Františkánská záhradaSI
01. 09. hřiště SoběsukyKM
01. 09. Areál SK HrachovecVS
01. 09. BohumilicePT
01. 09. Chvalovice, sportovní areálZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.