Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Sychotín a Města Kunštát Kdy: 25. 08. 2019 12:00
Kontakt:   Ing. Aleš Havelka Telefon:  776088108
Začátek rezervace: 12. 08. 2019 08:00 Konec rezervace: 24. 08. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice PVLadislav Kořínek
22Sychotín BBKAleš Havelka
33Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
44Ludéřov OLTomáš Růžička
55Obora BKJan Havíř
66Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
77Sudice BKOndřej Špidlík
88Jabloňany BKMarek Vlach
99Senetářov BKKateřina Skotáková
1010Petrovice SKBKKateřina Skotáková
1111Bořitov ABKDavid Páral
1212Pamětice BKMichal Konečný
1313Sebranice BKJan Špidlík
1414Vážany BKMilan Veselý
1515Olešnice XOLLukáš Hampl
1616Žďár BKJiří Plíhal
1717Bořitov BBKDavid Páral
1818Chrastavec SYAdéla Černíková
1919Míchov BKTomáš Minařík
2020Malá Lhota BKJaroslav Čuma
2121Černovice BBKGabriela Musilová
2222Žernovník BKPetra Dvořáková
2323Dětkovice BPVLadislav Kořínek
2424Sychotín BKAleš Havelka
2525Otinoves PVPavel Navrátil - admin ONL
2626Domamyslice "Dvojka"PVJan Havlíček
2727Stražisko PVOndřej Šmehlík
2828Brumov BKJaroslav Culek
2929Dolní Újezd SYDalibor Toman
3030Měrotín OLMartin Dedek
3131Maršovice ZRJiri Mica
3232Pohodlí SYRadim Kuře
3333Kotvrdovice BKJan Kunc
3440Niva PVRoman Klech

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sebranice BKJan Špidlík
22Senetářov ABKKateřina Skotáková
33Žernovník BKPetra Dvořáková
44Bořitov BKDavid Páral
55Malá Lhota BKEva Kotolanová
66Černovice BBKGabriela Musilová
77Černá Hora BKIvana Hynčicová
88Senetářov BBKKateřina Skotáková
99Březina BKLukáš Neužil
1010Nedvězí SYAdéla Černíková
1111Němčice BKLuboš Šebela
1212Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
1313Olešnice OLDaniela Trombiková
1414Sudice BKOndřej Špidlík
1515Dětkovice PVLadislav Kořínek
1616Kotvrdovice BKSabina Kuncová
1717Bílovice výběr Pv PVStanislav Režný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
110Sádek SYAleš Havelka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 09. Dolní Bečva, sportovní areálVS
20. 09. Cizkrajov na návsiJH
20. 09. Fotbalové hřiště KarloviceBR
21. 09. Kostelec nad Černými lesyKO
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Benešov u SemilSM
21. 09. ŽihobceKT
21. 09. Jiřice u Miroslavi, hřištěZN
21. 09. Český RudolecJH
21. 09. SoběsukyPV
21. 09. Chropyně fotbalové hříštěKM
21. 09. Buková - areál u BrůdkuPJ
21. 09. MIMO LIGU - Pivovar - Ch.PlanáTC
21. 09. Srch, fotbalové hřištěPA
21. 09. Třeština (SU)SU
21. 09. Fotbalové hřiště RadslaviceVY
21. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. Malá SkálaJN
22. 09. SmidaryHK
22. 09. Cizkrajov na návsiJH
28. 09. VýklekyPR
28. 09. Česká BěláHB
28. 09. Horšovský TýnDO
28. 09. OlešniceOL
28. 09. MarkvarecJH
28. 09. PloukoniceSM
05. 10. Areál Ostrov Letohrad - OrliceUO
05. 10. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
05. 10. TřebeloviceTR
12. 10. ChlumčanyPJ
16. 11. Pohořelice- modelářské letištěZL
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.