Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Sychotín a města Kunštát Kdy: 29. 06. 2014 12:00
Kontakt:   Ing. Aleš Havelka Telefon:  +420776088108
Začátek rezervace: 25. 05. 2014 12:00 Konec rezervace: 28. 06. 2014 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hluboké TRMichal Salvet
22Sebranice BBKMartin Štoudek
33Okrouhlá BKLuděk Pukl
44Brodek u Konice PVJaroslav Mazal
55Brťov u Černé Hory "B"BKkarel klíma
66Stražisko PVzdenek
77Bílovice PVAleš Havelka
88Buková PVPetr Pořízka
99Bořitov ABKDavid Páral
1010Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal
1111Vážany BKTomáš Hrdlička
1212Sebranice ABKJan Špidlík
1313Niva PVJaroslav Servus
1414Obora BKJakub Alexa
1515Pamětice BKMichal Konečný
1616Malá Lhota BKJaroslav Čuma
1717Brťov u Černé Hory "A"BKkarel klíma
1818Žďár BKMiroslav Vintr
1919Černovice BBKKatka Jílková
2020Míchov BKŠtěpán Čejka
2121Čikov TROndřej Lukeš
2222Sychotín BKAleš Havelka
2323Petrovice SKBKRoman Skoták
2424Žernovník BKMiroslav Sokol
2525Bořitov BBKDavid Páral
2626Černovice ABKKatka Jílková
2727Sudice BKOndřej Špidlík
2828Chrastavec SYJakub Šudoma
2929Krokočín TRLuděk Rouš
3030Nesvačilka BOJirka Fiala
3131Maršovice ZRAleš Havelka
3232Šošůvka BKLukáš Keprt
3333Sychotín BBKAleš Havelka
3434Lipová PVMartin Barták
3535Stanoviště BODavid Krejčí
3636Starý Lískovec Sport SportBMAleš Havelka
3737Benetice TRkarel krejci
3838Oponešice TRJosef Navrátil
3939Netín Neín CirkusZRPetr Pruša
4040Jabloňany BKMarek Vlach

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sebranice BKMichaela Špidlíková
22Petrovice SKBKKateřina Skotáková
33Němčice BKJiřina Vymazalová
44Těchov BKPavel Bezděk
55Šošůvka BKAnna Nečasová
66Černá Hora BKKatka Bílková
77Sychotín BKAleš Havelka
88Malá Lhota BKJaroslav Čuma
99Černovice BKKatka Jílková
1010Žernovník BKMiroslav Sokol
1111Drnovice BKTereza
1212Radíkov PRIvana Hynčicová
1313Senetářov BKIva Nejezchlebova
1414Krokočín TRLuděk Rouš
1515Ostrov u Macochy BKPatrik Bejček
1616Netín ZRPetr Pruša
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.