Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár obce Zahnašovice Kdy: 15. 07. 2018 11:00
Kontakt:   Petr Miklík Telefon:  736 625 116
Začátek rezervace: 01. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 13. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice KMMishi
22Velké Hoštice OPMishi
33Mladcová ZLMishi
44Morkovice KMMishi
55Špičky PRMishi
66Rymice KMMishi
77Mistřice UHMishi
88Pravčice KMMishi
99Ludslavice KMMishi
1010Karolín KMMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Nová Dědina KMMishi
1414Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1515Hrabůvka PRHonza
1616Dětkovice VYMichal Hrabánek
1717Vrchoslavice PVRadim Janečka
1818Mysločovice ZLSDH Mysločovice
1919Tučapy KMRené Jašek
2020Vítonice KMHonza Bělík
2121Radíkov PRLuboš Kopřiva
2222Chropyně KMVladislav Sedlařík
2323Hlinsko PRPetr Šromota
2424Roštění KMPavel Miklík
2525Plumlov PVDaniel Peřina
2626Babice VSVlastimil Gába
2727Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
2828Sobíšky PRJiří Kočař
2929Vrbka KMViliam Pospíšil
3030Hoštice KMAntonín Novák
3131Zdounky KMJiří Šauer
3232Přílepy KMRadim Kašpárek
3333Louky ZLpeca
3434Jasenice VsetínVSLukáš Komender
3535Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
3636Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3737Racková ZLLukáš Žák
3838Nětčice KMPavel Žůrek
3939Sulimov KMSvatopluk Minařík
4040Medlov KMZdeněk Bršlica
4141Pravčice BKMMishi
4242Opatovice PRDalibor Vašíček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice KMMishi
22Špičky PRMishi
33Pravčice AKMMishi
44Rymice KMMishi
55Dětkovice VYMichal Hrabánek
66Nětčice KMMishi
77Pravčice BKMMishi
88Loukov KMMishi
99Kostelany KMVeronika Kotásková
1010Počenice KMPavel Kunčar
1111Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1212Nenakonice NenacísOLBarbora Bajerová
1313Hlinsko PRPetr Šromota
1414Potštát PRVeronika Kocjanová
1515Karolín KMMarek Plaček
1616Radíkov PRMagdaléna Hlavová
1717Opatovice PRDalibor Vašíček
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 09. Areál SDH VřesinaOP
21. 09. Dolní BečvaVS
22. 09. Kostelec n/Č lesyKO
22. 09. Benešov u SemilSM
22. 09. ŽihobceKT
22. 09. Chropyně-fotbalové hřištěKM
22. 09. Chlum u TřeboněJH
22. 09. Český RudolecJH
22. 09. SoběsukyPV
22. 09. SŠ Rooseveltova 472, OlomoucOL
22. 09. SŠ polytech. Rooseveltova 472OL
22. 09. Radslavice (okr. Vyškov)VY
22. 09. Police - zámecký areálTR
22. 09. LitenčiceKM
28. 09. Česká BěláHB
29. 09. BřidličnáBR
29. 09. Požární Nádrž HošticeKM
29. 09. MarkvarecJH
29. 09. PloukoniceSM
30. 09. HenčlovPR
06. 10. U kačárny, RokytnoPA
06. 10. Hřiště nad Novou VsíDO
07. 10. Hasičské hřiště TřebeloviceTR
13. 10. ChlumčanyPJ
13. 10. Areal SDH Podhradní LhotaKM
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.