Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky Kdy: 01. 09. 2019 11:00
Kontakt:   Pavel Vondraš Telefon:  +420 723 417 076
Začátek rezervace: 01. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 01. 09. 2019 09:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tlumačov muži sportDOVáclav Pejsar
22Oprechtice ženy sportDOVáclav Pejsar
33Březí MužiDOAdéla Kabourková
44Vidice Muži, sportDOTereza Voráčová
55Osvračín Ženy DOMarek Hřebec
66Srbice ZenyDOKateřina Komancová
77Zichov mužiDOJosef Šnirc
89Pasečnice mužiDOPetr Příbek
911Březí ŽenyDOAdéla Kabourková
1012Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
1113Zichov ženyDOJosef Šnirc
1214Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
1315Újezd SDH Újezd (muži)DOOndřej Černý
1416Újezd SDH Újezd (ženy)DOOndřej Černý
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.