Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Topolany Kdy: 06. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Vladimír Hudeček Telefon:  +420 605 309 022
Začátek rezervace: 28. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 05. 07. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Topolany AVYTomáš Urbánek
22Hodějice VYTomáš Urbánek
33Kučerov VYTomáš Urbánek
44Hlubočany VYTomáš Urbánek
55Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
66Tučapy VYVlastimil Lebeda
77Habrovany VYJan Meitner
88Topolany BVYTomáš Urbánek
99Šaratice VYJan Jeřábek
1010Hostěrádky-Rešov VYJakub Herzán
1111Dětkovice PVLadislav Kořínek
1212Křenovice VYJan Jeřábek
1313Radslavice VYIgor Formánek
1414Určice PVvaša mirvald
1515Račice VYAntonín Hloušek
1616Račice VYAntonín Hloušek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radslavice VYMonika Bonczkova
22Křenovice VYVeronika Mrázková
33Ivanovice na Hané VYKlára Urbánková
44Určice PVvaša mirvald
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.