Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starostky obce Třebelovice Kdy: 05. 10. 2019 12:30
Kontakt:   Telefon:  728236258
Začátek rezervace: 09. 09. 2019 12:30 Konec rezervace: 04. 10. 2019 12:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třebelovice TRJosef Bulíček
22Mysletice JIStanislav Dolský
33Lesná PS12TRPavel Vlček
44Kostníky TRMartin Puchnar
55Černín ZNJiří Veselý
66Rácovice TROndřej Šťastný
77Blatnice TRSDH Blatnice
88Černín ZNJiří Veselý
99Kostníky PS 12TRMartin Puchnar
1010Mysletice PS12JIStanislav Dolský
1111Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1212Lesná TRPavel Vlček
1313Menhartice PS12TRDaniel Beňadik
1414Panská Lhota JIRichard Fejta
1515Rácovice PS12TROndřej Šťastný
1616Heřmaneč JHOndřej Pecha
1717Sedlatice JIMartin Běhounek
1818Krahulov TRAlena Hekerlová
1919Ptáčov PS 12TRRadek Dvořák
2020Police TRPavel
2125Police TRPavel
2230Třebelovice PS 12TRJosef Bulíček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Kaliště JIVlastimil Kovar
23Kostníky TRJulie Křivanová
34Kostníky TRnepřihlášen
45Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
56Kostníky TRnepřihlášen
67Jemnice ŽenyTRMichaela Černá
78Výčapy TRVít Svoboda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.