Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 7. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy Kdy: 26. 08. 2017 08:00
Kontakt:   Martin Kirlik Telefon: 
Začátek rezervace: 03. 08. 2017 07:00 Konec rezervace: 26. 08. 2017 07:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radovesnice I KOMarek Jandák
22Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
34Křížkový Újezdec PHKarel K
45Rožmitál pod Třemšínem PBJiří Morávek
56Ovčáry KOGabriela Hovorková
67Ratenice KOJan Čáslava
78Horní Měcholupy ABJiří Markuci
89Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Rožmitál pod Třemšínem PBLibuše Poláková
33Třebovle AKOMartin Kirlík
44Třebovle BKOMartin Kirlík
55Křížkový Újezdec PHKarel K
66Ovčáry AKOGabriela Hovorková
78Klučov KOZdeněk Měřička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Třebovle KOMartin Kirlík
33Sloup PZBaďa
44Křížkový Újezdec PHKarel K
55Tuchoraz KOPavla Šimůnková
66Ovčáry KOGabriela Hovorková
77Klučov KOZdeněk Měřička
88Kšely KOGabriela Hovorková
99Nové Jirny PHKristýna Vančurová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy BKOŠárka Žylová
22Kostelec nad Černými Lesy AKOŠárka Žylová
33Třebovle AKOMartin Kirlík
44Třebovle BKOMartin Kirlík
55Dobré Pole KOIveta Rysova
66Sloup APZBaďa
77Sloup BPZBaďa
88Ovčáry AKOGabriela Hovorková
99Ovčáry BKOGabriela Hovorková
1010Ovčáry CKOGabriela Hovorková
1111Rostoklaty KOLída Voslářová
1212Klučov AKOZdeněk Měřička
1313Klučov BKOZdeněk Měřička
1414Kšely KOGabriela Hovorková
1515Ratenice KOJan Čáslava

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rožmitál pod Třemšínem PBLibuše Poláková
22Třebovle KOMartin Kirlík
33Ovčáry KOGabriela Hovorková
44Rostoklaty KOLída Voslářová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kostelec nad Černými Lesy KOŠárka Žylová
22Třebovle KOMartin Kirlík
33Křížkový Újezdec PHKarel K
44Tuchoraz KOPavla Šimůnková
55Klučov KOZdeněk Měřička
66Kšely AKOGabriela Hovorková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Poříčany KOAneta Nouzovská
22Horní Kruty MKOLída Voslářová
33Tuchoraz MŽKOPavla Šimůnková
44Ratenice SŽKOJan Čáslava
55Horní Měcholupy DABJiří Markuci
66Kšely dorost BKOGabriela Hovorková
77Klučov MŽ CKOLída Voslářová
88Ovčáry ženy BKOGabriela Hovorková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.