Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK Kdy: 01. 05. 2024 14:00
Kontakt:   Jiří Vajďák Telefon:  731756465
Začátek rezervace: 14. 04. 2024 19:00 Konec rezervace: 01. 05. 2024 00:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnava Muži "A"ZLJiří Vajďák
22Všemina ZLDzidza Dzidza
33Vrbka Muži KMJosef Pospíšil
44Zahnašovice MužiKMJiří Vajďák
55Trnava Ženy "A"ZLJiří Vajďák
66Prchalov BNJMates Juřík
77Bystřička VSJakub Adámek
88Zahnašovice Muži 35+KMJiří Vajďák
99Veselá Muži nad 35ZLMates Juřík
1010Trnava Muži "B"ZLJiří Vajďák
1111Nevšová CZLAdéla Maryášová
1212Leskovec MužiVSLukáš Smolík
1313Vrbětice ZLBronislav Lysák
1414Veselá Muži BZLMates Juřík
1515Trnava Muži 35+ZLJiří Vajďák
1616Veselá AZLJakub Šenk
1717Slušovice MuziZLMates Juřík
1818Hrobice ŽenyZLMonča
1919Veselá ZenyZLMates Juřík
2020Trnava Ženy "B"ZLJiří Vajďák
2121Březová MužiZLRadek Jurčík
2222Hoštice KMAntonín Novák
2323Hrobice MužiZLMonča
2424Slušovice ŽenyZLLadislav Fišnar
2525Mladcová ZLOndra Struška
2626Hradčovice ženy UHAdéla Stehlíková
2727Louky M35ZLpeca
2828Kokory PRLibor Daňa
2929Bystřička VSMichal Lejska
3030Vizovice Ženy ZLSára Lutonská
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
01. 06. Bor, náhradní hřiště; 2dráhyTC
01. 06. KojeticeTR
01. 06. NepomukyUO
01. 06. Sovenice/ChocnějoviceMB
01. 06. Dobřínsko, hřištěZN
01. 06. JabloňovZR
01. 06. Pasohlávky, fotbalové hřištěBO
01. 06. KvětinovHB
02. 06. LipníkTR
02. 06. Okresní koloUH
02. 06. VítoniceKM
02. 06. BrníčkoSU
02. 06. Libice nad DoubravouHB
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. JabloňanyBK
02. 06. NetínZR
02. 06. VýčapyTR
07. 06. Kněžice - areal SDH za kinemTR
07. 06. LeskovecVS
07. 06. Zátor - fotbalové hřištěBR
07. 06. ProvodovicePR
08. 06. BozkovSM
08. 06. ChotětovMB
08. 06. Černošín, f. hřiště; 2 dráhyTC
08. 06. Počenice - Fotbalové hřištěKM
08. 06. BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚPB
08. 06. SychrovMB
08. 06. SečCR
08. 06. Milotice nad Opavou , hřištěBR
08. 06. MladečOL
08. 06. Hluboká, koupalištěDO
08. 06. MěrotínOL
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. BřezíDO
08. 06. Aréna ZalužanyPB
08. 06. LhotkyZR
08. 06. OlešniceCB
08. 06. Želechovice - hřištěOL
08. 06. MirošovZL
08. 06. Ratíškovice - fotba.hřištěHO
08. 06. HavloviceTU
08. 06. KarolínKM
08. 06. DešnáJH
08. 06. MirošovZL
08. 06. HavloviceTU
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. Žďírec nad DoubravouHB
09. 06. Kameňák aréna HvozdecBE
09. 06. LavičkyZR
09. 06. SychotínBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.