Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Kdy: 20. 05. 2017 13:00
Kontakt:   milankudlacek@seznam.cz Telefon:  733105913
Začátek rezervace: 01. 05. 2017 13:00 Konec rezervace: 20. 05. 2017 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Trnava TRHonza Adamec
22Výčapy TRMichal Svoboda
33Čikov TROndřej Lukeš
44Radostín nad Oslavou A, JuniorZRMarie Cejnková
55Bohdalín PELukáš Přibyl
66Mikulovice ZNMichal Urbánek
77Černín ZNJiří Veselý
88Maršovice ZRJiri Mica
99Nevcehle JIMiroslav Jelínek
1010Lavičky ZRJan Hejl
1111Horní Lhotice TRRadek Staněk
1212Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
1313Stará Říše JIOndřej Lukeš
1414Katov ZRIvo Urbánek
1515Meziříčko ZRKarel Mokrejš
1617Benetice BTRPetr Krejčí
1718Pasohlávky BVLeoš Dofek
1819Kamenná TRMilan Prochazka
1920Výčapy JuniorTRVít Svoboda
2021Jasenice TROndřej Nováček
2122Oponešice TRJosef Navrátil
2223Olešná HBPavel Kos
2325Nárameč TRPetr Pavlík
2426Krotějov SportTADavid Kozel
2540Pavlov ExperimentZRStanda Kratochvíl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Velké Meziříčí FňZRStanda Kratochvíl
23Stará Říše JIKlára Pelejová
34Radostín nad Oslavou ZRMarie Cejnková
45Heroltice BOSoňa Vojtová
56Petrůvky TRPavla Pěnčová
67Výčapy JuniorTRVít Svoboda
78Bohuňov SYBarbora Svojanovská
89Radonín TRViktorie Vidláková
910Jasenice TROndřej Nováček
1011Velké Meziříčí JuniorkyZRStanda Kratochvíl
1112Netín ZRKateřina Roušová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.