Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: PKL Tuř Kdy: 02. 05. 2015 10:00
Kontakt:   Miroslav Řehák Telefon: 
Začátek rezervace: 27. 04. 2015 20:00 Konec rezervace: 02. 05. 2015 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tuř JCJan Kühnel
22Malá Skála JNJan Kühnel
33Myštěves ženyHKJaromír Rosůlek
43Příšovice LIJan Kühnel
54Jablonec nad Jizerou mužiSMJoska Mládek
65Malá Skála Béčko ženyJNJan Kühnel
76Ploužnice SMHonza Novotný
87Libuň ženyJCHana Jarolímková
98Košťálov Košťálov MužiSMLenka Poloprutská
109Ploukonice SMMiroslav Roubíček
1110Maršovice MužiJNKarel Bukvic
1211Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1312Libuň JCJakub Tomeš
1413Hradčany LITomáš Najman
1514Březová LIPetra Mocová
1615Myštěves HKJaromír Rosůlek
1717Březová LIJan Kühnel
1818Podůlší ÁčkoJCJoska Mládek
1919Jirkov JNLukáš Němec
2020Košťálov Košťálov ženySMLenka Poloprutská
2121Jeřmanice LIJan Kühnel
2222Jílové u Držkova mužiJNPavel Štěpán
2323Jeřmanice ženyLIJan Kühnel
2424Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
2525Veselá SMJaroslav Novotný
2626Tatobity SMTomáš Palič
2727Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
2828Bozkov muži ASMkarel Čermák
2929Čeperka N, mužiPAMichal Tydrych
3030Jirkov BJNLukáš Němec
3131Podmoklice že nySMJan Jákl
3233Bozkov Muži BSMkarel Čermák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.