Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Tvarožná

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Tvarožná Kdy: 25. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Petr Pejřil Telefon:  +420 774 873 202
Začátek rezervace: 16. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 24. 08. 2019 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Tvarožná, Brno-venkov Tomáš Urbánek
2. Hostěrádky-Rešov, Vyškov Zdeněk Janda
3. Tučapy, Vyškov Vlastimil Lebeda
4. Mokrá, Brno-venkov Lukáš Machanec
5. Křenovice, Vyškov Veronika Mrázková
6. Radslavice, Vyškov Lukin
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8. Topolany, AVyškov Tomáš Urbánek
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10. Šaratice, Vyškov Jan Jeřábek
11. Pustiměř, Vyškov Michal Vrba
12. Ivanovice na Hané, Vyškov Tomáš Urbánek
13. Topolany, BVyškov Tomáš Urbánek
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5. Křenovice, Vyškov Veronika Mrázková
6. Ivanovice na Hané, Vyškov Klára Urbánková
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
11.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
21.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
24. 08. DolanyPT
24. 08. Bakov nad JizerouMB
24. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
24. 08. Vrbno pod Pradědem (3B)BR
24. 08. SmilovHB
24. 08. 50.ročník Raťkovská GrapaVS
24. 08. Zámecký park, Velká BystřiceOL
24. 08. MyštěvesHK
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
24. 08. ZahrádkyJH
24. 08. TučapyVY
24. 08. HrachovecVS
24. 08. Jemnice - hasičské cvičištěTR
24. 08. Pěnčín - hřištěPV
24. 08. HradčoviceUH
24. 08. Chvalovice, sportovní areálZN
24. 08. Březová, sportovní areálUH
24. 08. Kosořice - fináleMB
24. 08. Ostrava - PlesnáOV
25. 08. PšánkyHK
25. 08. VranovicePB
25. 08. Bohuslavice, hřištěSU
25. 08. VítoniceKM
25. 08. TvarožnáBO
25. 08. SychotínBK
25. 08. StařečTR
31. 08. HošťkaTC
31. 08. Štítary - hřištěDO
31. 08. KarlinkyLI
31. 08. Slepotice, na koupalištiPA
31. 08. Bílý Potok (2B)JE
31. 08. Brandýs nad OrlicíUO
31. 08. Loukov (Libosváry)KM
31. 08. HamrJH
31. 08. TelčJI
31. 08. HodějiceVY
31. 08. PlinkoutOL
31. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
31. 08. ŽirovnicePE
31. 08. Hřiště TJ ZboroviceKM
31. 08. Štítary-Areál SDHDO
31. 08. Svatá Maří (noc) - 3BPT
01. 09. ValdiceJC
01. 09. Tlumačov - fotbalové hřištěDO
01. 09. Ivanovice na HanéVY
01. 09. LysiceBK
01. 09. SokolíTR
06. 09. Jezdkovice, hřištěOP
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.