Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár, III. kolo BHL-M+Ž+dorost Kdy: 22. 06. 2019 11:00
Kontakt:   Zdeněk Salajka Telefon:  734 673 264
Začátek rezervace: 08. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
22Kobylí BVJiří Buchta
33Lanžhot BVVít Kaňa
44Tvrdonice BVLucie Stiburkova
55Moutnice BOPetr Josef Janoušek
66Hovorany HOSlavomír Lačňák
77Šaratice VYJan Jeřábek
88Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
99Skalica SchaefflerSILudovit Vamos
1010Křenovice VYVeronika Mrázková
1111Prušánky HOJosef Polách

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lanžhot BVAndrea Mrkosová
22Křenovice VYVeronika Mrázková
34Poštorná BVMarie Zahrádková
45Křenovice BVYVeronika Mrázková
56Tvrdonice BVLucie Stiburkova

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Starovice BVVáclav Herman
23Hovorany HOSlavomír Lačňák
34Poštorná BVJiri Melion
45Jezeřany-Maršovice DOROSTZNLukáš Badin
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Sportovní areál TJ VeseláVS
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
17. 07. Vidče u hasičárnyVS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Fotbalové hřiště KněžpoleUH
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. TutlekyRK
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.