Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O POHÁR SDH ÚHERCE Kdy: 18. 06. 2011 11:00
Kontakt:   p. ŠTEJR PETR Telefon:  +420603555479
Začátek rezervace: 04. 06. 2011 00:00 Konec rezervace: 18. 06. 2011 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Kamenice DOVlastimil Žák
22Obora PSTomáš ŠKOLNÍK Svoboda
33Vřeskovice KTohio
44Seč PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJPavel Hůla
66Kosmonosy MBJan Klimo
77Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
88Bolkov PJHonza Adamec
99Pustkovec OVHonza Adamec
1010Chotíkov PSSDH Chotikov
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Sedlatice JIHonza Adamec
1313Louňová PJDana Lindová
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Velké Hoštice OPHonza Adamec
1717Malinec PJHonza Adamec
1818Bolatice OPHonza Adamec
1919Maršovice ZRHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Úherce PSHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice RenmotorJCHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Sychotín BKHonza Adamec
2626Únětice 1911 PJHonza Adamec
2727Výčapy TRHonza Adamec
2828Petrovice TRHonza Adamec
2929Kalenice STSDH Kalenice
3030Mokrouše PJSDH Mokrouše
3131Žákava PJLibor Valeš
3232Poděvousy DOspace14@centrum.cz
3333Doubravice u Volyně STDoubravice
3434Chrášťany LTVašek Maderák
3535Dolní Hradiště PSLuděk Bech
3638Hejná KTCenek Kadane
3739Štichovice PSRichard Hlous
3840Hubenov PSPetr Frána
3941Hůrky ROPetra Henžlíková
4042Podmoklany HBMartin Eis
4146Hněvošice OPPetr Vitásek
4247Stanoviště BOHonza Adamec
4360Bříšťany JCHonza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výčapy TRHonza Adamec
22Nevcehle JIHonza Adamec
33Chrášťany LTHonza Adamec
44Radíkov PRHonza Adamec
55Petrovice QTRHonza Adamec
66Vítonice ZNHonza Adamec
77Seč PJHonza Adamec
88Bezděkov pod Třemšínem PBJana Jindřichová
99Hůrky ROPetra Henžlíková
1010Únětice 1911 PJLuboš Balvín
1111Sychotín BKAleš Havelka
1212Horní Hradiště PSPepa Beneš
1313Svoboda OPSlivková Simona
1414Ždírec nad Doubravou HBSilvie Popková
1515Chválenice PJKarel Nolč
1616Mrtník PSAnna Polcarová
1717Bučí PSLucie Nová
1818Vitiněves JCSDH Vitineves
1930Poděvousy DOspace14@centrum.cz
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.