Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: VC MHJ PR 2019 - Uhřičice Kdy: 13. 07. 2019 13:00
Kontakt:   Šebela Martin Telefon:  seb.mar@seznam.cz
Začátek rezervace: 29. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 12. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11* rezervace pro pořadatele-Vladislav Sedlařík
22Polkovice PRVladislav Sedlařík
33Morkovice KMVladislav Sedlařík
44Chropyně KMVladislav Sedlařík
55Rokytnice PRVladislav Sedlařík
66Císařov PRVladislav Sedlařík
77Počenice KMVladislav Sedlařík
88Zborovice KMPetra Plachá
99Kokory PREliška Večeřová
1010Němčice nad Hanou PVPavel Kvíčala
1111Vrchoslavice PVRadim Janečka
1212Doloplazy PVRené Běhal
1313Určice PVvaša mirvald
1414Oplocany BETAPRJana Bitalová
1515Křenovice PRMarek Zavřel
1617Roštění KMMichal Tomaník
1718Rokytnice PRDaniel Fáber

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nětčice KMPetra Plachá
22Kojetín  PRMartina Partykova
33Tovačov  PREliška Večeřová
44Morkovice KMPavel Krejčí
55Počenice KMPavel Kunčar
66Určice PVvaša mirvald
77Oplocany PRJana Bitalová
88Čechy PRAdéla Janků
99Polkovice PRDaniel Peřina
1010Rokytnice PRDaniel Fáber
1111Císařov PRAleš Pěkník
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
18. 08. ValšovicePR
18. 08. BukováPJ
18. 08. DnebohMB
18. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
18. 08. LešnáVS
18. 08. JabloňovZR
18. 08. RudiceBK
18. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
18. 08. výletištěPR
18. 08. Sportovní areál SDH KozmiceOP
18. 08. Staré MěstoUH
24. 08. DolanyPT
24. 08. Bakov nad JizerouMB
24. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
24. 08. Vrbno pod Pradědem (3B)BR
24. 08. SmilovHB
24. 08. 50.ročník Raťkovská GrapaVS
24. 08. Zámecký park, Velká BystřiceOL
24. 08. MyštěvesHK
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
24. 08. ZahrádkyJH
24. 08. TučapyVY
24. 08. HrachovecVS
24. 08. Jemnice - hasičské cvičištěTR
24. 08. HradčoviceUH
24. 08. Chvalovice, sportovní areálZN
24. 08. Březová, sportovní areálUH
24. 08. Kosořice - fináleMB
24. 08. Ostrava - PlesnáOV
25. 08. PšánkyHK
25. 08. VranovicePB
25. 08. Bohuslavice, hřištěSU
25. 08. VítoniceKM
25. 08. TvarožnáBO
25. 08. SychotínBK
25. 08. StařečTR
31. 08. HošťkaTC
31. 08. Štítary - hřištěDO
31. 08. KarlinkyLI
31. 08. Slepotice, na koupalištiPA
31. 08. Bílý Potok (2B)JE
31. 08. Brandýs nad OrlicíUO
31. 08. Loukov (Libosváry)KM
31. 08. HamrJH
31. 08. TelčJI
31. 08. HodějiceVY
31. 08. PlinkoutOL
31. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.