Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Újezd - CHNHL 1. kolo Kdy: 04. 07. 2020 21:00
Kontakt:   Ondřej Černý Telefon:  602 604 856
Začátek rezervace: 20. 06. 2020 20:00 Konec rezervace: 04. 07. 2020 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Újezd mužiDOPetr Kanta
22Oprechtice Sport DOVáclav Pejsar
33Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
44Nové Sedliště muži sportTCPetr Prochazka
55Štítary muži ADOMichaela Koptíková
66Horšovský Týn ženyDONikola Malíková
77Nová Ves ( Domažlice) DOVáclav Pejsar
88Kdyně Muži, PS12DOVaclav Milfort
99Oprechtice Sport ženyDOVáclav Pejsar
1010Chrást PSJiří Fantiš
1111Březí ženyDONikola Malíková
1212Štítary ŽenyDOMichaela Koptíková
1313Újezd ženyDOPetr Kanta
1414Tlumačov DOPavel Homolka
1515Štítary muži PS12DOMichaela Koptíková
1616Stýskaly TygřiPSVáclav Švíka
1717Vidice Muži sport DOOndřej Černý
1818Horní Metelsko PanteřiDOPetr Zverka
1919Zahorčice KTJosef Kolář
2020Horšovský Týn mužiDONikola Malíková
2121Křištín KTJiří Freiberk
2222Hluboká Ženy Ps12DOMartin Gombár
2324Česká Kubice MužiDOOndřej Černý
2425Vidice ŽenyDOTereza Voráčová
2526Oplot Muži Ps 12PJMarika Součková
2627Osvračín ženyDOMarek Hřebec
2728Milavče ženy, PS12DOAneta Královcová
2830Hluboká Muži Ps12DOMartin Gombár
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
10. 07. Němetice-výletištěVS
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. Nová Ves u SvětléHB
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. Hasičský areál DubenecTU
11. 07. KalištěJI
11. 07. ONL Bílovice (PV) - ZRUŠENO!PV
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
12. 07. ŠtítaryDO
12. 07. Fotbalové hřiště VelichovkyNA
12. 07. Prlov (fotbalové hřiště)VS
18. 07. Široký BrodJE
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. OlbramoviceBN
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. MikuloviceZN
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. NOČNÍ - Nahý ÚjezdecTC
19. 07. KřenovyDO
19. 07. MyslibořiceTR
24. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
24. 07. Sportovní areál v ZátoruBR
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Letohrad - OrliceUO
25. 07. ŠtítaryDO
25. 07. Sportovní areál BroumyBE
25. 07. Strmilov, hřištěJH
25. 07. Halže, hřištěTC
25. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
25. 07. Hasičský areál ŠumvaldOL
25. 07. Benešova HoraPT
25. 07. Štítary - Areál SDHDO
25. 07. ONL Drahanovice - ZRUŠENO!OL
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
26. 07. Sportovní areál BroumyBE
01. 08. BechovMB
01. 08. BechovMB
01. 08. Stará Ves, louka za kinemBR
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. FrahelžJH
01. 08. Prušánky has. areálHO
01. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.