Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Ledové útoky Kdy: 28. 01. 2023 11:00
Kontakt:   Sak Josef Telefon:  604575141
Začátek rezervace: 05. 01. 2023 11:00 Konec rezervace: 28. 01. 2023 14:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 "B"PJOndřej Kail
22Mirošov ROsmatlak vaclav
33Úněšov PSMiloslav Pytlik
44Zahorčice KTJosef Kolář
55Vidice MužiDORADEK HOUSAR
66Střížov CBDavid Politzer
77Čelákovy PJJiří Böhm
88Stýskaly PSVáclav Švíka
99Úněšov ženyPSJosef
1010Horní Měcholupy MužiABMartin Lehovec
1111Hostivice PZOndřej Mareš
1212Nebílovy PJZbyněk Šebek
1313Letiny Muži PJDušan Faitenhanzl
1414Kdyně MužiDORADEK HOUSAR
1515Obora MužiPSKryštof Ramajzl
1616Drahkov MuziPJDušan Faitenhanzl
1718Obora ŽenyPSKryštof Ramajzl
1819Zaječov BEMichael Klika
1920Střezimíř MužiBNVáclav Helmich
2021Horní Měcholupy ŽenyABMartin Lehovec
2122Božkov MužiPMJan Karel Němeček
2223Božkov ŽenyPMJan Karel Němeček
2324Křelovice PSMiloslav Pytlik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
11. 02. NevřeňPS
04. 03. Velká nad Veličkou, halaHO
07. 05. VladislavTR
13. 05. ČastohosticeTR
13. 05. Horní TřešňovecUO
13. 05. KosmonosyMB
14. 05. JabloňovZR
20. 05. ŠtěměchyTR
21. 05. RadimoviceLI
21. 05. MyslibořiceTR
27. 05. BechovMB
27. 05. Horní LukavicePJ
27. 05. NepomukyUO
28. 05. RadíkovPR
28. 05. BystřecUO
28. 05. LibuňJC
28. 05. NetínZR
28. 05. VýčapyTR
03. 06. KojeticeTR
03. 06. Hluboká u Kdyně - U KoupalištěDO
04. 06. PředínTR
10. 06. SychrovMB
10. 06. Horní HradištěPS
10. 06. OpatovicePR
10. 06. ČikovTR
11. 06. LipníkTR
11. 06. ŠtichovicePS
11. 06. LavičkyZR
17. 06. Lhotky sportZR
17. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
18. 06. ŠebkoviceTR
24. 06. HeralticeTR
24. 06. KněžiceTR
24. 06. ParšovicePR
24. 06. Stýskaly hřištěPS
24. 06. TlumačovDO
24. 06. Vranín areál U HavranaTR
25. 06. OlbramoviceBN
01. 07. Horní KameniceDO
01. 07. OlšovecPR
01. 07. DubenecTU
02. 07. ŠtítaryDO
08. 07. Krásná VesMB
09. 07. BransouzeTR
15. 07. Štěnovický BorekPJ
15. 07. ČernotínPR
16. 07. MochtínKT
22. 07. Hustopeče nad BečvouPR
23. 07. LitovanyTR
29. 07. LanžovTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.