Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Ledové útoky Kdy: 27. 01. 2018 11:00
Kontakt:   Sak Josef Telefon:  +420 604 575 141
Začátek rezervace: 01. 01. 2018 01:00 Konec rezervace: 27. 01. 2018 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úněšov PSJosef
22Nevřeň PSHouk
33Vidice MužiDOTereza Voráčová
44Mělník Blata ženyMEJosef
55Horní Metelsko mužiDOTomáš Zverka
66Štítary ženyDODenis Balounová
77Zahorčice SportKTJosef Kolář
88Chlum ženyPJZbyněk
99Mirošov ROsmatlak vaclav
1010Úněšov ženyPSDenisa Joudalová
1111Štítary mužiDODenis Balounová
1212Bolevec ženyPMZdeněk Vykoupil
1313Radětice PBRadětice Vaci
1414Rožmitál pod Třemšínem ženyPBLibuše Poláková
1515Chotíkov PSSDH Chotikov
1616Bolevec mužiPMZdeněk Vykoupil
1717Zahorčice STMarek Janoušek
1818Příšov PSJitka Racková
1919Neznašovy KTMartin Salamánek
2020Chlum MužiPJZbyněk
2121Štítary muži BDOMiroslav Žáček
2222Nebílovy PJZbyněk Šebek
2323Čelákovy PJJiří Böhm
2424Mochtín KTMichal Kloupar
2525Mělník BlataMERadek Svoboda
2627Kamenný Újezd ROsdhku
2728Kdyně DOVaclav Milfort
2829Obora PSVasek Dolejs
2930Křelovice PSJosef
3032Nová Ves DOMartin Gombár
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.