Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Únětice Kdy: 27. 05. 2017 12:00
Kontakt:   Balvín Zdeněk Telefon:  +420 721 021 660
Začátek rezervace: 15. 05. 2017 20:00 Konec rezervace: 26. 05. 2017 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štěnovický Borek PJMichal Polívka
22Zahorčice KTJosef Kolář
33Žebnice  PSHonza Adamec
44Mokrouše  PJHonza Adamec
55Horní Lukavice  PJHonza Adamec
66Kalenice  STHonza Adamec
77Útušice  PJHonza Adamec
88Dehtín  KTHonza Adamec
99Poděvousy  DOHonza Adamec
1010Únětice  PJHonza Adamec
1111Nevřeň PSJícháč
1212Chrást PBHonza Adamec
1313Chářovice BNMilan Pádivý
1414Štichovice PSRichard Hlous
1515Bolkov PJVladimír Štýs
1616Úherce PSPetr Štejr
1717Příšov PSJitka Racková
1818Radětice PBMilan Pádivý
1919Úněšov PSMiloslav Pytlik
2020Líchovy PBSDH Kalenice
2121Horní Kamenice DOVlastimil Žák
2222Novosedly STBohuslav Chval
2323Letiny PJDušan Faitenhanzl
2424Obora PSVasek Dolejs
2525Chotíkov PSJiří Staněk

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice  PJHonza Adamec
22Štěnovický Borek PJMichal Polívka
33Dehtín KTVláďa Kučera
44Hradec  PJHonza Adamec
55Štichovice PSRichard Hlous
66Poděvousy DOAnděla Mašková
77Bučí PSLucie Nová
88Horní Lukavice PJVerča Hrubá
99Úněšov PSDenisa Joudalová
1010Obora PSVasek Dolejs
1111Chotíkov PSMonča
1212Vacov "A"PTKatka Nováková
1313Útušice PJVojtěch Mareš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
13. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.