Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Křenek Petr Telefon:  +420737983290
Začátek rezervace: 03. 06. 2018 13:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valašská Bystřice MužiVSMartin
22Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
33Podolí MužiVSAleš
44Valašská Bystřice ženyVSMartin
55Dolní Bečva ženyVSKristy
66Loukov ženyKMmarta
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Dolní Bečva mužiVSKristy
99Bystřička MužiVSJakub Zajíček
1010Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
1111Ublo ZLLibor Punčochář
1212Loučka VSJosef Kundrát
1313Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1414Veselá DVSJaroslav Škrobák
1515Vidče ženyVSOldřich Knébl
1616Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
1717Mikulůvka VSMichal Pekárek
1818Vidče veterániVSOldřich Knébl
1919Staré Zubří  SDH Staré ZubříVSZdeněk Krpelík
2020Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
2121Vidče mužiVSOldřich Knébl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 08. Hřiště PotštátPR
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.