Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty obce Valašská Bystřice Kdy: 23. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Křenek Petr Telefon:  +420737983290
Začátek rezervace: 03. 06. 2018 13:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valašská Bystřice MužiVSMartin
22Jasenice Vsetín VSLukáš Komender
33Podolí MužiVSAleš
44Valašská Bystřice ženyVSMartin
55Dolní Bečva ženyVSKristy
66Loukov ženyKMmarta
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Dolní Bečva mužiVSKristy
99Bystřička MužiVSJakub Zajíček
1010Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
1111Ublo ZLLibor Punčochář
1212Loučka VSJosef Kundrát
1313Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1414Veselá DVSJaroslav Škrobák
1515Vidče ženyVSOldřich Knébl
1616Ratiboř Muži VSOndřej Bártek
1717Mikulůvka VSMichal Pekárek
1818Vidče veterániVSOldřich Knébl
1919Staré Zubří  SDH Staré ZubříVSZdeněk Krpelík
2020Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
2121Vidče mužiVSOldřich Knébl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. ZahorčiceKT
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VranovicePB
25. 08. VítoniceKM
07. 09. ŽákavaPJ
08. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.