Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O PUTOVNÍ STŘÍBRNOU PROUDNICI Kdy: 25. 07. 2021 10:00
Kontakt:   Karel Jašík Telefon:  736630955
Začátek rezervace: 05. 07. 2021 10:00 Konec rezervace: 24. 07. 2021 10:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Býškovice PRFilip Pírek
22Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
33Kostelany KMPetr Botek
44Hlinsko PRPetr Šromota
55Opatovice PRDavid Roman
66Vysoká PRTomáš Horák
77Hoštice KMAntonín Novák
88Mladcová ZLLukáš Struška
99Radíkov PRRadim
1010Radkova Lhota PRJan Klimecký
1111Partutovice PRmartin humplik
1212Špičky PRpavel bohac

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střítež nad Ludinou ženyPRAneta Klumparová
22Hlinsko PRPetr Šromota
33Roštění KMRoštění -dorky/ženy
44Radkova Lhota PRJan Klimecký
55Olšovec PRLenka Zdráhalová
66Valšovice (Hranice VI) 35+PRKarel Jašík
77Hostašovice ŽenyNJJan Duda
88Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
99Hustopeče nad Bečvou M35+PRZdeněk Čtvrtek
1010Ústí 35+PRSDH Špičky
1111Hrabůvka 35+PRVladimír Vladik
1212Paršovice 35+PRAntonín Růžička
1314Hranice 35+PRVítězslav Stratil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
31. 07. Lukavice, sportovní areálRK
31. 07. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
31. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
31. 07. LabuťTC
31. 07. PetroviceTR
31. 07. MokroušePJ
31. 07. Aréna JesenicePB
31. 07. Hustopeče n. B.PR
31. 07. OtínovesPV
31. 07. Hřiště SDH KomárovOP
31. 07. Hřiště KostelanyKM
31. 07. TutlekyRK
31. 07. Sokolská zahrada ZdislaviceKM
31. 07. ONL DrahanoviceOL
31. 07. Prušánky, park u koupalištěHO
01. 08. ČechtínTR
01. 08. MochtínKT
01. 08. Aréna JesenicePB
01. 08. Milotice n. B.PR
01. 08. JaroniceCB
01. 08. místní fotbalové hřištěVS
01. 08. Bolatice, hřiště FK BolaticeOP
06. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.