Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní stříbrnou proudnici Kdy: 29. 07. 2012 09:30
Kontakt:   Karel Jašík Telefon:  736630955
Začátek rezervace: 01. 07. 2012 20:00 Konec rezervace: 28. 07. 2012 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) Staří pániPRKarel Jašík
22Babice Staří pániVSKarel Jašík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Valšovice (Hranice VI) PRKarel Jašík
22Jindřichov PRKarel Jašík
33Hlinsko PRPetr Beránek
44Luboměř NJKarel Jašík
55Malhotice PRKarel Jašík
66Opatovice PRKatka Vývodová
77Ústí PRKarel Jašík
88Bohuslávky PRKarel Jašík
99Henčlov - Přerov VIII PRKarel Jašík
1010Mladcová ZLKarel Jašík
1111Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
1212Olšovec PRKarel Jašík
1313Chropyně KMKarel Jašík
1414Hostašovice NJJan Duda
1515Provodovice PRJiři Buzinis
1616Rychlov KMKarel Jašík
1717Špičky PRKarel Jašík
1818Drahotuše (Hranice IV) PRKarel Jašík
1920Hranice PRKarel Jašík
2020Vítonice KMKarel Jašík
2121Babice VSKarel Jašík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pravčice KMKarel Jašík
22Opatovice PRKatka Vývodová
33Radíkov PRZdeněk Zatloukal
44Hlinsko PRPetr Beránek
55Býškovice PRKarel Jašík
66Paršovice PRKarel Jašík
77Henčlov - Přerov VIII PRKarel Jašík
88Partutovice PRKarel Jašík
99Kunovice VSKarel Jašík
1010Černotín PRMichaela Hložková
1111Radkova Lhota PRZdeněk Zatloukal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.