Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 14. kolo VČHL Kdy: 16. 09. 2017 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 09. 2017 20:00 Konec rezervace: 15. 09. 2017 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Stradouň UOSDH Stradouň
23Rokytno PAMichal Tydrych
34Hrobice PAHonza Pajer
45Moravany PAHonza Pajer
56Dubenec TUHonza Pajer
67Bystřec AUOHonza Pajer
78Roudnice HKHonza Pajer
89Zderaz ACRHonza Pajer
910Trnov RKHonza Pajer
1011Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1112Myštěves HKHonza Pajer
1213Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1314Pšánky HKHonza Pajer
1415Čeperka NPAMichal Tydrych
1516Velký Třebešov NAHonza Pajer
1617Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1718Bašnice JCHonza Pajer
1819Červený Kostelec NATomáš Karásek
1920Srch SPALeoš Panchártek
2021Svinčany PAJaromír Rosůlek
2122Stéblová DPAPatrik Kučera
2223Slepotice PAJan Šejnoha
2324Jeníkovice HKMatěj Potůček
2430Srch JPALeoš Panchártek
2540Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2650Choltice PADavid čermák

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Roudnice HKHonza Pajer
66Slepotice PAMichal Tydrych
77Čeperka PAMichal Tydrych
88Hrobice PAjan pleskot
99Stradouň UOSDH Stradouň
1010Hrobice PAMartínek z Dubence
1111Dubenec TUDominik Mikeš
1212Stéblová PAPatrik Kučera
1313Semtín ExplosiaPAMichaela Knížková
1414Nepomuky UOKateřina Krudencová
1515Holice PAVeronika Janusová
1616Trnov RKdavid rohlena
1730Libuň JCLucie Samková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. VyškovVY
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
09. 06. Milotice n.O. fotbalové hřištěBR
09. 06. Fotbalové hřiště, SrchPA
09. 06. RadslaviceVY
09. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. PříšoviceLI
09. 06. Ratíškovice - fotba. hřištěHO
09. 06. Velké HamryJN
09. 06. Nová Ves - hřiště nad vsíDO
09. 06. Hrubá Vrbka na návsi u zvoniceHO
09. 06. DešnáJH
09. 06. ZádveřiceZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.