Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Kdy: 08. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Zdeněk Janků Telefon:  604605367
Začátek rezervace: 25. 08. 2019 13:00 Konec rezervace: 08. 09. 2019 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tupesy UHMiroslav Lička
22Vracov AHOZdeněk Janků
33Svatobořice HODavid Vodička
44Lanžhot BVAndrea Mrkosová
55Velká nad Veličkou HOMiroslav Lička
66Vracov BHOZdeněk Janků
77Mistřín AHOPetr Marada
88Ratíškovice HOTomáš Koplík
99Vřesovice HODavid Šňupík
1010Rohatec HOMichal Matějíček
1111Čeložnice HOMartin Šubrt
1212Mistřín BHOPetr Marada
1316Hošťálková VSRoman Hlavatý

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vracov HOZdeněk Janků
22Mistřín HOJaroslav Svora
33Hovorany HOJana Jetelinová
44Tupesy UHMiroslav Lička
55Kuželov HORoman Zálešák
66Hroznová Lhota HOAdéla Pomajbíková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vracov AHOZdeněk Janků
22Mistřín HOJaroslav Svora
33Vracov BHOZdeněk Janků
44Míkovice UHMiroslav Lička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká nad Veličkou Rezervováno pořadatelemHOZdeněk Janků
22Vracov HOZdeněk Janků
33Velká nad Veličkou Rezervováno pořadatelemHOZdeněk Janků
44Mistřín HOJaroslav Svora
55Míkovice UHMiroslav Lička

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velká nad Veličkou HOZdeněk Janků
22Tupesy ŽenyUHMiroslav Lička
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
07. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
08. 08. NětčiceKM
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.