Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Hamrovský pohár Kdy: 17. 06. 2018 14:30
Kontakt:   Zdeněk Nauč Telefon:  +420 604 721 226
Začátek rezervace: 11. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 16. 06. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNBlanka Kuntošová
27Jílové u Držkova JNLukáš
38Košťálov SMTomáš Tulach
49Dobšín MBFilip Hájek
510Veselá MBOlda Česák
611Olešnice SMLukáš Marek
712Jirkov JNVladimír Novotný
813Sychrov MBMichal Kuntoš
914Podůlší BéčkoJCLoumis
1015Krásná Ves MBJan Macoun
1116Mříčná SMsdhmricna
1217Malá Skála JNRadek Havelka
1322Pšánky HKJakub Doskočil
1426Dneboh MBLukáš Danda
1527Pšánky HKJakub Doskočil
1628Tatobity SMMarek Bárta
1729Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1830Obrubce MBPepa Adam

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sychrov "B"MBBarbora Křapková
22Smržovka JNJan Sajewicz
33Katusice MBDenisa Boháčková
44Kosmonosy MBJarča Kopelentová
55Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Sychrov "A"MBBarbora Křapková
88Jeřmanice LIKristýna Matějková
99Zlatá Olešnice JNJan Kupka
1020Libuň JCHana Jarolímková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 06. Nové BrániceBO
22. 06. Vesec p. KozákovemSM
22. 06. Lešná - výletištěVS
23. 06. OvčáryKO
23. 06. Hošťalovice hřištěCR
23. 06. Odry za železářstvím OravaNJ
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. Stará Ves, louka za kinemBR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. NepomukyUO
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.