Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Celkové vyhlášení FNC 2018 Kdy: 03. 11. 2018 18:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 01. 10. 2018 00:00 Konec rezervace: 02. 11. 2018 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky 8LIJaroslav Vobecký
22Bystřice 8.místJCJan Košťák
33Příchovice 7JNJan Kupka
45Chyjice 6JCDavid Hrdý
56Janův Důl 7LIHonza Mašek
67Škodějov 8 místSMRoman Dolenský
78Krásná Ves 0 místMBJan Macoun
89Hradčany 8LITomáš Najman
910Mělník Blata 8 místMEJosef Gipfl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jílové u Držkova Comeback - 7. místJNFNC
22Zlatá Olešnice 8JNPetra Černá
33Mělník Blata 7MEDominika Pecháčková
44Jeřmanice 8LIIveta
55Karlinky 10LISDH Karlinky
66Raspenava 14LILuboš Roušal
77Břehy 3MBAnna Jirčáková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice 9 místJNFNC
22Smržovka ženy 7 místJNPetra Engelová
33Desná I 8 místJNFrantišek Pavlišta
44Smržovka 8 místJNJan Sajewicz
55Pilínkov, Liberec XXIV 8 místLISDH Pilínkov
66Ostroměř 8 míst JCZdeněk Tejchman
77Roztoky u Semil 8 místSMRoman Dolenský
88Raspenava 8LILuboš Roušal
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
15. 12. Prosetín - fotbalové hřištěCR
15. 12. Cvičiště KojatínTR
05. 01. Hřiště Rohovládova Bělá-PA
12. 01. Dolní HradištěPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
29. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
24. 08. KarolínKM
24. 08. Lobodice - hasičský areálPR
25. 08. VítoniceKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.