Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B Kdy: 02. 06. 2019 09:00
Kontakt:   Jaromír Vojvodik Telefon:  603803407
Začátek rezervace: 19. 05. 2019 18:00 Konec rezervace: 31. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Karlovice Muži VSJosef Sabo
22Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
33Vlčovice muži 35+NJPavel Kahánek
44Dolní Bečva ženyVSKristy
55Velké Karlovice Muži nad 35VSJosef Sabo
66Loukov ŽenyKMmarta
77Podhradní Lhota MužiKMPavel Kahánek
88Lubno FMMirek
99Dolní Bečva mužiVSKristy
1010Přílepy KMRadim Kašpárek
1111Malenovice FMPatrik Fiedor
1212Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1313Podolí VSAleš
1414Lešná MužiVSJakub Grygařík
1515Krhová Muži nad 35VSKamil Žlebek
1616Brusné KMMartin Šťastný
1717Choryně ženyVSVeronika Hlavicová
1818Prchalov "B"NJFilip Pustějovský
1920Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
2021Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
2122Bylnice MužiZLTomáš Hořák
2223Loučka Ženy VSVeronika Sedlářová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
30. 05. Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!DO
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. LibuňJC
31. 05. Dolní NěmčiceJH
31. 05. SenetářovBK
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. SychrovMB
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
07. 06. BořitovBK
13. 06. DřešínST
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. JabloňanyBK
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. Bor, náhradní hřištěTC
20. 06. KřekovZL
21. 06. ČkyněPT
21. 06. Ostrov u MacochyBK
27. 06. VacovPT
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. ŽďárBK
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.