Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Vallašsky širák 32. ročník, 2B Kdy: 14. 07. 2019 11:00
Kontakt:   Karel Táborský Telefon:  737432248
Začátek rezervace: 01. 07. 2019 11:00 Konec rezervace: 13. 07. 2019 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Karlovice mužiVSKarel taborsky
22Velká Lhota mužiVSKarel taborsky
33Dolní Bečva ženyVSKristy
44Velké Karlovice Muži BVSKarel taborsky
55Velké Karlovice VeteraniVSKarel taborsky
66Ublo ZLLibor Punčochář
77Velké Karlovice Veteráni BVSKarel taborsky
88Dolní Bečva mužiVSKristy
99Hutisko MužiVSKristy
1010Bylnice MužiZLTomáš Hořák
1111Hošťálková VSMatěj Valůšek
1212Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1313Karolinka Sklárny mužiVSVlastimil Gášek
1417Karolinka Sklárny Muži veterániVSVlastimil Gášek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 06. MoravanyPA
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. MirošovZL
14. 06. ZderazCR
14. 06. Čekyně - ZRUŠENO!PR
14. 06. PozděchovVS
20. 06. Novosedly nad NežárkouJH
20. 06. KřekovZL
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Přáslavice, fotbalové hřištěOL
27. 06. PetroviceTR
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. StaňkovJH
27. 06. Bor, náhradní hřištěTC
27. 06. Pavlov (SU)SU
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. BudilovPT
04. 07. Staré Sedliště, náhr. hřištěTC
04. 07. PlumlovPV
04. 07. Slapy u TáboraTA
04. 07. TopolanyVY
04. 07. LáseniceJH
04. 07. Újezd - HřištěDO
04. 07. BatelovJI
04. 07. Kožušany – TážalyOL
05. 07. RadíkovPR
05. 07. Hoděmyšl - fotbalové hřiště TJPB
05. 07. Nedašova Lhota - JLNSZL
11. 07. DubenecTU
11. 07. BudečJH
11. 07. LabuťTC
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. MníšekJH
11. 07. Kamenice nad LipouPE
11. 07. KalištěJI
11. 07. Bílovice (PV)PV
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. Lom u TachovaTC
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
18. 07. StříbřecJH
18. 07. RynárecPE
18. 07. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
18. 07. Nahý Újezdec, náhradní hřištěTC
18. 07. Nevšová - JLNSZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.