Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 20.ročník-O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B Kdy: 03. 06. 2018 09:30
Kontakt:   Václav Podešva Telefon:  605573096
Začátek rezervace: 19. 05. 2018 09:30 Konec rezervace: 02. 06. 2018 09:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Karlovice mužiVSKarel taborsky
22Prchalov muži ANJKarel taborsky
33Ďurďové mužiPBLukas Valasek
44Hovězí mužiVSKarel taborsky
55Velké Karlovice muži BVSVáclav Podešva
66Prchalov muži BNJKarel taborsky
77Velké Karlovice muži nad 35 letVSKarel taborsky
88Vlčovice muži nad 35 ANJPavel Kahánek
99Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B, mužiVSStanislav Gajdůšek
1010Dubková Muži nad 35r.PUJán Jurči
1111Velké Karlovice zenyVSVáclav Podešva
1212Vlčovice muži nad 35 BNJPavel Kahánek
1313Ratiboř VSLibor Vítek
1414Lubno FMMirek
1515Bylnice mužiZLPatrik Zůbek
1616Podolí VSJosef Kundrát
1717Loukov ženyKMJakub Adámek
1818Mikulůvka mužiVSTomáš Žamboch
1919Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
2020Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2121Valašské Příkazy MužiVSVojta Petřík
2222Hrabůvka PRHonza
2323Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
2424Velká Lhota mužiVSKristýna Pavelcová
2525Valašská Bystřice MUŽIVSMartin
2626Lešná VSHarry
2727Hranice PRVítězslav Stratil
2828Komárovice ženyVSEva Foukalová
2929Jasenice VSLuboš Kopřiva
3030Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
3131Valašská Bystřice ŽenyVSMartin
3232Ublo ZLLibor Punčochář
3333Pozděchov Nad 35VSAntonin Adamuška
3434Choryně ŽenyVSSabina Trlifajová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.