Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Velké Opatovice Kdy: 15. 07. 2018 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 02. 07. 2018 08:00 Konec rezervace: 14. 07. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Opatovice BKAleš Havelka
22Pasohlávky BVJakub Sirbu
33Kotvrdovice BKradek Doležel
44Sudice BKOndřej Špidlík
55Stražisko PVzdenek
66Rudice BKPetr
77Šošůvka BKJaroslav Zouhar
88Senetářov BKKateřina Skotáková
910Žďár BKMiroslav Vintr
1011Žernovník BKMiroslav Sokol
1112Jevíčko SYJosef Biberle
1213Hodějice VYMartin Bezděk
1314Jabloňany BKJan Špidlík
1415Brumov BKJaroslav Culek
1516Bořitov BKDavid Páral
1617Brodek u Konice PVMilan Burget
1718Míchov BKTomáš Minařík
1819Černovice BBKAndrea Štarhová
1920Malá Lhota BKEva Kotolanová
2022Sychotín BKAleš Havelka
2123Chrastavec SYJakub Šudoma
2224Obora BKJan Havíř
2325Stražisko PVzdenek
2426Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
2527Sebranice BKJan Špidlík
2628Sychotín BBKAleš Havelka
2729Míchov BKTomáš Minařík
2840Pamětice BKMichal Konečný

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Opatovice BKAleš Havelka
22Sudice BKOndřej Špidlík
33Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
44Senetářov ABKKateřina Skotáková
55Sebranice BKJan Špidlík
66Černovice ABKAndrea Štarhová
77Žďár BKKateřina Štefková
88Sychotín BKAleš Havelka
99Němčice BKJiřina Vymazalová
1010Hodějice VYDenisa Kežlínková
1111Senetářov BBKKateřina Skotáková
1212Černovice BBKAndrea Štarhová
1317Žernovník BKPetra Dvořáková
1418Malá Lhota BKEva Kotolanová
1519Černá Hora BKPetra Dvořáková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.