Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Vepříkov

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vepříkov Kdy: 23. 06. 2018 11:00
Kontakt:   Jaroslav Adamec Telefon:  602959089
Začátek rezervace: 09. 06. 2018 11:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 11:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Podmoklany, Havlíčkův Brod Jakub Novak
3. Vepříkov, Havlíčkův Brod Martin Bárta
4. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Michal Semerád
5. Kynice, Havlíčkův Brod Martin Bárta
6. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
7. Stéblová, DPardubice Patrik Kučera
8. Žižkovo Pole, BHavlíčkův Brod Martin Bárta
9. Světlá nad Sázavou, BHavlíčkův Brod Martin Šustek
10. Květinov, Havlíčkův Brod Martin Bárta
11. Petrovice, Havlíčkův Brod Jakub Heřmánek
12. Žižkovo Pole, DivadloHavlíčkův Brod Jakub Bačkovský
13. Srch, Pardubice Leoš Panchártek
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15. Kámen, Havlíčkův Brod michal koubek


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4. Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
5. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Kateřina Dipoldová
6. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
5.Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
6.Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
7.Dolní Krupá, Havlíčkův Brod Vít Eisenvort
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 06. Nové BrániceBO
22. 06. Vesec p. KozákovemSM
22. 06. Lešná - výletištěVS
23. 06. OvčáryKO
23. 06. Hošťalovice hřištěCR
23. 06. Odry za železářstvím OravaNJ
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. Stará Ves, louka za kinemBR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. NepomukyUO
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. NivaPV
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.