Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vepříkov Kdy: 23. 06. 2018 11:00
Kontakt:   Jaroslav Adamec Telefon:  602959089
Začátek rezervace: 09. 06. 2018 11:00 Konec rezervace: 23. 06. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Podmoklany HBJakub Novak
23Vepříkov HBMartin Bárta
34Česká Bělá HBMichal Semerád
45Kynice HBMartin Bárta
56Pohled HBJakub Vašíček
67Stéblová DPAPatrik Kučera
78Žižkovo Pole BHBMartin Bárta
89Světlá nad Sázavou  BHBMartin Šustek
910Květinov HBMartin Bárta
1011Petrovice HBJakub Heřmánek
1112Žižkovo Pole DivadloHBJakub Bačkovský
1213Srch PALeoš Panchártek
1315Kámen HBmichal koubek
1416Nová Ves u Světlé HBVávris

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Herálec HBMíša Janoušková
25Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
36Pohled HBJakub Vašíček

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Ždírec nad Doubravou HBJana Andrýsková
25Herálec HBMíša Janoušková
36Pohled HBJakub Vašíček
47Dolní Krupá HBVít Eisenvort
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
17. 08. Hřiště PotštátPR
18. 08. Velká LhotaVS
18. 08. Sukorady, fotbalové hřištěMB
18. 08. HuťJN
18. 08. Blížkovice - SOUTĚŽ ZRUŠENA !!ZN
18. 08. Horní PoříčíST
18. 08. BernarticeJE
18. 08. NětčiceKM
18. 08. RapšachJH
18. 08. Bílý KámenJI
18. 08. VranínTR
18. 08. Český Těšín,Dvorská 177,735 62KA
18. 08. Doubravice u Volyně - ČesticeST
18. 08. HodějiceVY
18. 08. ProvodovicePR
18. 08. Lobodice - hasičská areálPR
18. 08. Hovorany - fotba. hřištěHO
18. 08. Hovorany - fotbal.hřištěHO
18. 08. BojkoviceUH
18. 08. TyloviceVS
18. 08. Areál SádekOP
18. 08. hřiště VítoniceZN
18. 08. MěrotínOL
18. 08. RoudnýJN
19. 08. DnebohMB
19. 08. Lešná u VMVS
19. 08. VítoniceKM
19. 08. RudiceBK
19. 08. JabloňovZR
19. 08. Hrubá Vrbka - fotba. hřištěHO
19. 08. Vysoká, hřištěPR
19. 08. Kozmice, Hřiště TJ SokolOP
19. 08. Staré MěstoUH
25. 08. Bakov nad Jizerou, koupalištěMB
25. 08. DolanyPT
25. 08. StříbroTC
25. 08. SmilovHB
25. 08. HamrJH
25. 08. MladoňoviceTR
25. 08. HerolticeBO
25. 08. DolanyPT
25. 08. Trénikové hřištěKH
25. 08. TučapyVY
25. 08. HvězdoňoviceTR
25. 08. Zbraslavice,hřiště treninkovéKH
25. 08. Dubičné,Dlouhý vrch (Dubičák)CB
25. 08. ŽirovnicePE
25. 08. Boršice, Fotbalové hřištěUH
25. 08. MyslibořiceTR
25. 08. Svatá Maří (noc)PT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.