Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár starosty obce Kdy: 19. 05. 2018 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 19. 05. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ves Touškov Muži PJPavel Krchlebak
23Strýčkovice MužiDOMarika Součková
34Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
45Křenovy DORoman Bufka
56Oplot MužiPJMarika Součková
67Kostelec mužiTCjosef simek
78Čelákovy PJJiří Böhm
89Strýčkovice ŽenyDOMarika Součková
910Srbice MužiDODenis Balounová
1011Kostelec ženyTCjosef simek
1112Horní Metelsko Muži DOTomáš Zverka
1213Všekary mužiDOSDH Všekary
1314Honezovice ŽenyPJJiří Hirschl
1415Lisov PJZdeněk Horák
1516Stříbro TCRoman Jarabica
1617Štítary MužiDODenis Balounová
1718Hradec Muži PJFrantišek Jaroš
1819Nevřeň #pětdevětPSJícháč
1920Oprechtice ženyDOVáclav Pejsar
2021Štítary muži ADOMiroslav Žáček
2122Hradec ŽenyPJAneta Píchová
2228Srbice ZenyDOKateřina Komancová
2330Štítary ZenyDODenis Balounová
2431Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.