Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vesec pod Kozákovem Kdy: 21. 06. 2019 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 11. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 21. 06. 2019 00:01


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hamry JNFNC
22Příchovice JNFNC
33Nová Ves LILukáš Pokorný
44Jeřmanice LIFNC
55Malá Skála JNFNC
66Vesec SMFNC
77Krásná Ves MBJan Macoun
88Valdice JCTomáš Dubský
99Karlinky LISDH Karlinky
1010Krásná Ves BMBJan Macoun
1111Těpeře JNTomáš Neugebauer
1212Hradčany LITomáš Najman
1313Koberovy JNTomáš Mašek
1414Frýdštejn JNPatrik Muller
1515Břehy MBPetr Zavrtálek
1616Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1717Odolenovice JNJan Macháček
1818Záskalí LIhasici Bezaskovice
1919Tanvald šumburkJNLukáš
2020Janův Důl LIHonza Mašek
2121Bystřice JCJan Košťák
2222Škodějov SMRoman Dolenský
2323Pěnčín JNVít Macháček
2424Bukovno MBVaclav
2526Roudný " HA HA HA TEAM"JNJan Fajgl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice BLIJan Kühnel
22Kosořice MBMartina Hrušková
33Olešnice SMLukáš Marek
44Veselá SMEliška Novotná
55Pěnčín JNMichaela Votočková
66Jeřmanice LIKristýna Matějková
77Mělník BlataMEDominika Pecháčková
88Koberovy JNTomáš Mašek
99Dalešice JNDavid Beránek
1010Zlatá Olešnice JNJan Kupka
1111Raspenava LILuboš Roušal
1212Břehy MBTereza Kočová
1313Vesec SMJosef Židů
1415Karlinky LISDH Karlinky

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIFNC
22Roztoky u Semil SMFNC
33Smržovka JNJan Sajewicz
44Dalešice ženyJNDavid Beránek
55Nová Ves LILukáš Pokorný
66Příchovice JNFNC
77Smržovka ženyJNFNC
88Hradčany LITomáš Najman
99Dalešice JNDavid Beránek
1010Příšovice LIladislav kosek
1111Záskalí LIhasici Bezaskovice
1212Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1313Koberovy JNTomáš Mašek
1414Odolenovice JNJan Macháček
1515Těpeře JNTomáš Neugebauer
1617Valdice JCTomáš Dubský
1718Dolní Sytová SMJiří Buchar
1819Ostroměř JCZdeněk Tejchman
1920Bystřice JCJan Košťák
2021Škodějov SMRoman Dolenský
2122Janův Důl LIHonza Mašek
2223Bukovina, Turnov  SMJan Fajgl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.