Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Vesec pod Kozákovem Kdy: 23. 06. 2017 21:15
Kontakt:   Josef Židů Telefon: 
Začátek rezervace: 13. 06. 2017 20:00 Konec rezervace: 23. 06. 2017 00:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vesec SMFNC
22Nová Ves LILukáš Pokorný
33Malá Skála JNFNC
44Pěnčín JNOndřej Antoš
55Karlinky LIFNC
66Tatobity SMJiří Šťastný
77Tanvald ŠumburkJNTomáš
88Příchovice JNJan Kupka
99Frýdštejn JNJosef Hanuš
1010Krásná Ves MBVašek Knebl
1111Škodějov SMRoman Dolenský
1212Hradčany LIFNC
1313Záskalí LIhasici Bezaskovice
1414Mělník BlataMEMilan Corna
1515Velké Hamry JNZdeněk Nauč
1616Janův Důl LIDavid Beránek
1717Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1818Koberovy JNTomáš Mašek
1919Jeřmanice LIDavid Beránek
2020Jílové u Držkova JNMAD Matthew
2121Chyjice JCTomáš Mikolášek
2222Košťálov SMTomáš Tulach

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
22Příchovice JNPetra Černá
33Koberovy JNTomáš Mašek
44Vesec SMJosef Židů
55Veselá SMJaroslav Novotný
66Košťálov SMTomáš Tulach
77Libuň JCHana Jarolímková
89Raspenava LILuboš Roušal
910Smržovka JNMartin Briestenský
1011Mělník BlataMEMarkéta Veselá
1113Smržovka JNMartin Briestenský
1217Smržovka JNMartin Briestenský
1318Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1419Jeřmanice LIIveta

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Janov nad Nisou JNFNC
22Karlinky LIFNC
33Vesec SMFNC
44Nová Ves LILukáš Pokorný
55Příchovice JNJan Kupka
66Sukorady JCMichal Horák
77Dalešice JNDavid Beránek
88Jeřmanice LIDavid Beránek
99Škodějov SMRoman Dolenský
1010Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
1111Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
1212Janův Důl LIDavid Beránek
1313Rozstání LIAleš Korda
1414Mělník BlataMEMilan Corna
1515Hradčany LIFNC
1616* Bezáskovice-hasici Bezaskovice
1717Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1818Koberovy JNTomáš Mašek
1919Vesec BěláSMSDH Bělá
2020Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
2121Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
2222Smržovka JNMartin Briestenský
2323Lučany nad Nisou JNMartin Briestenský
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.