Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Vesec p. Kozákovem

Pozvánka | Obnovit
Kde: FNC Vesec p. Kozákovem Kdy: 22. 06. 2018 21:15
Kontakt:   SDH Vesec Telefon: 
Začátek rezervace: 12. 06. 2018 20:00 Konec rezervace: 22. 06. 2018 00:01

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Velké Hamry, Jablonec nad Nisou FNC
2. Vesec, Semily FNC
3. Pěnčín, Jablonec nad Nisou FNC
4. Karlinky, Liberec Lukáš Pokorný
5. Krásná Ves, Mladá Boleslav Jan Macoun
6. Bechov, Mladá Boleslav Miloslav Tauchman
7. Nová Ves, Liberec Lukáš Pokorný
8. Frýdštejn, Jablonec nad Nisou Martin Bušek
9. Škodějov, Semily Roman Dolenský
10. Hradčany, Liberec Tomáš Najman
11. Mělník, BlataMělník Tomáš Tulach
12. Záskalí, Liberec hasici Bezaskovice
13. Doubravička, Mladá Boleslav Kristýna Šlapáková
14. Janův Důl, Liberec Honza Mašek
15. Odolenovice, Jablonec nad Nisou Dominik Plhal
16. Borek, Mělník Josef Gipfl
17. Příchovice, Jablonec nad Nisou Jan Kupka
18. Cetenov, Liberec Petr Kováč
19. Chyjice, Jičín David Hrdý
20. Koberovy, MužiJablonec nad Nisou Tomáš Mašek
21. Štrbice, BTeplice Michala Kadeřábková
22. Roudný, Jablonec nad Nisou Václav Brož
23. Děčín XXXII-Boletice nad Labem, Boletice Děčín Jakub Čedík
24. Bystřice, Jičín Jan Košťák
25. Zeměchy, Louny Michala Kadeřábková
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
4. Malá Skála, BéčkoJablonec nad Nisou Andrea Vavřichová
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8. Raspenava, Liberec Luboš Roušal
9. Zlatá Olešnice, Jablonec nad Nisou Jan Kupka
10. Mělník, BlataMělník Tomáš Tulach
11. Bechov, Mladá Boleslav Miloslav Tauchman
12. Jeřmanice, Liberec Iveta
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15. Štrbice, Teplice Michala Kadeřábková


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.Nová Ves, Liberec Lukáš Pokorný
2.Příchovice, Jablonec nad Nisou Jan Kupka
3.Škodějov, Semily Roman Dolenský
4.Těpeře, Jablonec nad Nisou MAD Matthew
5.Velké Hamry, Jablonec nad Nisou FNC
6.Jeřmanice, Liberec Lukáš Pokorný
7.Hradčany, Liberec Tomáš Najman
8.Vesec, Semily FNC
9.Doubravička, Mladá Boleslav Kristýna Šlapáková
10.Bechov, Mladá Boleslav Miloslav Tauchman
11.Smržovka, Jablonec nad Nisou Jan Sajewicz
12.Odolenovice, Jablonec nad Nisou Dominik Plhal
13.Dalešice, Jablonec nad Nisou FNC
14.Borek, Mělník Josef Gipfl
15.Mělník, BlataMělník Tomáš Tulach
16.Cetenov, Liberec Petr Kováč
17.Janův Důl, Liberec FNC
18.Záskalí, Liberec hasici Bezaskovice
19.Smržovka, ženyJablonec nad Nisou Jan Sajewicz
20.Raspenava, Liberec Luboš Roušal
21.Pilínkov, Liberec XXIV, Pilínkov BLiberec SDH Pilínkov
22.Koberovy, mužiJablonec nad Nisou Tomáš Mašek
23.Chyjice, Jičín David Hrdý
24.Roztoky u Semil, Semily Roman Dolenský
25.Bystřice, Jičín Jan Košťák
26.Ostroměř, Jičín Zdeněk Tejchman
27.Lučany nad Nisou, Jablonec nad Nisou Otakar Kocourek
28.Desná I, Jablonec nad Nisou František Pavlišta
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
22. 06. Nové BrániceBO
22. 06. Vesec p. KozákovemSM
22. 06. Lešná - výletištěVS
23. 06. OvčáryKO
23. 06. Hošťalovice hřištěCR
23. 06. Odry za železářstvím OravaNJ
23. 06. Stará ŘíšeJI
23. 06. Stará Ves, louka za kinemBR
23. 06. VepříkovHB
23. 06. Novosedly nad NežárkouJH
23. 06. MysleticeJI
23. 06. OpatovicePR
23. 06. Heraltice - návesTR
23. 06. ČernovírUO
23. 06. Za kulturním domem StřížovOL
23. 06. Valašská Bystřice, hřištěVS
23. 06. Knínice, hřištěJI
23. 06. Pavlov (SU)SU
23. 06. OpatovicePR
24. 06. RadíkovPR
24. 06. TroubkyPR
24. 06. Ostrov u MacochyBK
24. 06. KněžiceTR
24. 06. Čeložnice - has.areálHO
24. 06. Němetice-výletištěVS
29. 06. Nové BrániceBO
29. 06. DřevohosticePR
30. 06. KšelyKO
30. 06. VacovPT
30. 06. NepomukyUO
30. 06. Dobřínsko, fotbalové hřištěZN
30. 06. Moutnice, hřištěBO
30. 06. Velké Kunětice fotbal. hřištěJE
30. 06. MikulůvkaVS
30. 06. KyniceHB
30. 06. SendražiceKO
30. 06. StaňkovJH
30. 06. Haňovice - KluzovOL
30. 06. HlubočanyVY
30. 06. ParšovicePR
30. 06. Nová DědinaKM
30. 06. BěhařoviceZN
30. 06. ZdíkovPT
30. 06. Předín - sportovní areálTR
30. 06. Nové Sedliště - Areál SDHTC
30. 06. Vranín, areál U HavranaTR
01. 07. Mikulovice, hřištěZN
01. 07. ŠtudlovVS
01. 07. NevcehleJI
01. 07. Sazovice - výletíšte ZahrázovoZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.