Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu Kdy: 19. 10. 2019 19:00
Kontakt:   Tomáš Brhlík Telefon:  606028556
Začátek rezervace: 01. 10. 2019 19:00 Konec rezervace: 19. 10. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vésky BUHTomáš Brhlík
22Bojkovice ženyUHTomáš Brhlík
33Pohořelice ŽenyZLJana Forbelská
44Hrabůvka PRHonza
55Podhradní Lhota Muži KMZdeněk Žejdlik
66Vlachovice ZLKarolína Hbáčková
77Vésky AUHTomáš Brhlík
88Křenovice PRSDH Křenovice
99Bílovice ženyUHLucie Markusová
1010Štítná nad Vláří Štítná nad Vláří muži ZLJosef Žalek
1111Nedašov ZLTomáš Brhlík
1212Míkovice UHTomáš Brhlík
1313Hrubá Vrbka HOTomáš Brhlík
1414Popov Popov ženyZLJosef Žalek
1515Tupesy UHPetr Janováč
1616Míkovice ženyUHTomáš Brhlík
1717Polichno Muži ZLPavel Novosad
1818Letničie SIDHZ Letničie muži
1919Kněžpole UHDavid Volařík
2020Hoštice KMAntonín Novák
2121Hartmanice SYDavid Hřebec
2222Staré Město UHI
2323Zahnašovice KMPetr Miklík
2424Zahnašovice KMPetr Miklík
2525Křekov muži nad 35ZLTomáš Brhlík
2626Hradčovice UHRadek Hlaváč
2727Jasenové KL AUTO Jasenové-muži ZAJozef Grofik
2828Loukov ZenyKMmarta
2929Letničie muži nad 35SIDHZ Letničie muži
3030Odry TošodryNJjarek
3131Bratřejov ženyZLKristýna Tomšová
3232* DHZ Belanský-Tomáš Brhlík
3333Přílepy MužiKMBronislav Kutra
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.