Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Věž

Pozvánka | Obnovit
Kde: Věž _ Kdy: 21. 07. 2018 11:00
Kontakt:   Martin Bárta Telefon:  727851973
Začátek rezervace: 07. 07. 2018 11:00 Konec rezervace: 20. 07. 2018 23:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Věž, Havlíčkův Brod Martin Bárta
2. Stéblová, DPardubice Patrik Kučera
3. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Michal Semerád
4. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
5. Kynice, Havlíčkův Brod Martin Bárta
6. Věž, BHavlíčkův Brod Martin Bárta
7. Srch, Pardubice Patrik Kučera
8. Žižkovo Pole, BHavlíčkův Brod Martin Bárta
9. Petrovice, Havlíčkův Brod Martin Bárta
10. Květinov, Havlíčkův Brod Martin Bárta
11. Vepříkov, Havlíčkův Brod SDHVepříkov
12. Světlá nad Sázavou, BHavlíčkův Brod Martin Šustek
13. Podmoklany, Havlíčkův Brod Jakub Novak
14. Dolní Krupá, Havlíčkův Brod Vít Eisenvort
15. Kámen, Havlíčkův Brod Martin Bárta
16. Světlá nad Sázavou, AHavlíčkův Brod Pavel Čihák
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Kateřina Dipoldová
3. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
4. Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod Karolína Nedělková
5. Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
8.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
3.Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
4.Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
5.Dolní Krupá, Havlíčkův Brod Vít Eisenvort
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. BrodeslavyPS
21. 07. PodmokliceSM
21. 07. Široký BrodJE
21. 07. VěžHB
21. 07. ŠumvaldOL
21. 07. Krchleby - Fotbalové hřištěDO
21. 07. KamennáTR
21. 07. RoštěníKM
21. 07. StříbřecJH
21. 07. Hrušky, hřištěBV
21. 07. KučerovVY
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.