Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč Kdy: 19. 07. 2019 21:30
Kontakt:   SDH Vidče,Knébl Oldřich Telefon:  605082706
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 21:30 Konec rezervace: 19. 07. 2019 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vidče ženyVSOldřich Knébl
22Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
33Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
44Ublo ZLLibor Punčochář
55Vidče veterániVSOldřich Knébl
66Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
77Střítež nad Bečvou mužiVSMatouš Melichařík
88Dolní Bečva MuziVStomas adamek
99Vidče mužiVSOldřich Knébl
1010Loučka ženyVSŠimon Sedlář
1111Dolní Bečva ŽenyVStomas adamek
1212Hutisko MužiVSKristy
1313Vidče veteráni BVSOldřich Knébl
1414Dolní Bečva Muži 35+VStomas adamek
1515Velké Karlovice MužiVSOldřich Knébl
1616Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
1717Prostřední Bečva VSPavel Růčka
1818Hošťálková VSMatěj Valůšek
1919Bylnice MužiZLTomáš Hořák
2020Velké Karlovice Veteráni AVSOldřich Knébl
2121Zašová VSJaroslav Škrobák
2223Velké Karlovice MužiVSOldřich Knébl
2326Velké Karlovice Veteráni BVSOldřich Knébl
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
03. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. Park NalžovicePB
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. FrahelžJH
03. 08. Nové Sedliště, hasičské cvič.TC
03. 08. Bílý KámenJI
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. Hřistě KostelanyKM
03. 08. OldřišovOP
03. 08. Fotbalové hřiště Boršice u Bl.UH
03. 08. Náměšť na HanéOL
03. 08. ZDISLAVICE - Sokolská zahradaKM
03. 08. VítoniceKM
03. 08. Prušánky has. areálHO
04. 08. MochtínKT
04. 08. LitovanyTR
04. 08. Aréna JesenicePB
04. 08. ZahnašoviceKM
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. SedlejovJI
10. 08. Horní PoříčíST
10. 08. SendražiceKO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.