Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Videčská vlna,2B,noční Kdy: 21. 07. 2017 21:00
Kontakt:   Knébl Oldřich velitel Telefon:  605082706
Začátek rezervace: 08. 07. 2017 13:30 Konec rezervace: 21. 07. 2017 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vidče ženyVSOldřich Knébl
22Trojanovice mužiNJOldřich Knébl
33Hutisko ženyVSJan
44Podolí VSAleš
55Prostřední Bečva mužiVSPavel Růčka
66Vidče veterániVSOldřich Knébl
77Rožnov pod Radhoštěm Tylovice mužiVSOldřich Knébl
88Hutisko mužiVSJan
99Ratiboř VSAleš
1010Vidče mužiVSOldřich Knébl
1111Rožnov pod Radhoštěm tylovice ženyVSStanislav Gajdůšek
1212Vigantice ženyVSStanislav Gajdůšek
1313Valašská Bystřice VSMartin
1414Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
1515Veselá veteraniVSOldřich Knébl
1616Dolní Bečva ženyVSKristy
1717Velká Lhota VSJosef Sabo
1818Zašová VSMartin Tvrdoň
1919Dolní Bečva mužiVSKristy
2020Mikulůvka MužiVSTomáš Tomšej
2121Bystřička MužiVSTomáš Tomšej
2222Vidče veteráni BVSOldřich Knébl
2323Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
2424Ublo ZLRadek Geržičak
2525Loučka VSOndřej
2626Hošťálková MužiVSOndřej Bártek
2727Dolní Bečva VeterániVSKristy
2828Podhradní Lhota KMZdeněk Frýdek
2929Velká Lhota ŽenyVSKristýna Pavelcová
3030Lešná VSHarry
3131Bylnice MužiZLKamil
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 04. Chropyně, fotbalové hřištěKM
28. 04. Pocinovice, koupalištěDO
28. 04. LhoticeTR
28. 04. U požární Nádrže MedlovKM
29. 04. Fotbalové hřiště Široká NivaBR
29. 04. KunoviceUH
29. 04. Areál SDH na letištiTR
05. 05. Horní KrutyKO
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
05. 05. Dostihový areál SlušoviceZL
05. 05. LudéřovOL
05. 05. KalištěJI
05. 05. DalešiceJN
06. 05. SmidaryHK
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Na koupališti, SlepoticePA
12. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
12. 05. CizkrajovJH
12. 05. Trénink. areál Horní KameniceDO
12. 05. Velké MeziříčíZR
12. 05. Vrchoslavice- hřištěPV
12. 05. Krásná VesMB
12. 05. Noční útočení v JZD - SloupPZ
12. 05. Krásná VesMB
18. 05. Odry za železářstvím OravaNJ
19. 05. Fotbalové hřiště, Roh. BěláPA
19. 05. KosmonosyMB
19. 05. Ves TouškovPJ
19. 05. Jasenice u VMVS
19. 05. ŠkodějovSM
20. 05. RadimoviceLI
20. 05. ŽernovníkBK
20. 05. KrasoniceJI
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Český RudolecJH
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
01. 06. KvětinovHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.