Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Videčská vlna 9.ročník Kdy: 20. 07. 2018 21:30
Kontakt:   Knébl Oldřich Telefon:  605082706
Začátek rezervace: 02. 07. 2018 21:30 Konec rezervace: 20. 07. 2018 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vidče ženyVSOldřich Knébl
22Hutisko ŽenyVSVanda Mikundová
33Trojanovice ženyNJOldřich Knébl
44Dolní Bečva ŽenyVSKristy
55Vidče veterániVSOldřich Knébl
66Hutisko MužiVSVanda Mikundová
77Rožnov pod Radhoštěm mužiVSOldřich Knébl
88Trojanovice mužiNJOldřich Knébl
99Vidče mužiVSOldřich Knébl
1010Veselá veterániVSOldřich Knébl
1111Dolní Bečva MužiVSKristy
1212Staré Zubří  muži, 1.družstvoVSZdeněk Krpelík
1313Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
1414Podolí VSAleš
1515Prostřední Bečva VSPavel Růčka
1616Veselá DVSJaroslav Škrobák
1717Loučka mužiVSŠimon Sedlář
1818Nový Hrozenkov VSMatěj Valíček
1919Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2020Hrabůvka ŽenyPRLuboš
2121Potštát ŽenyPRVeronika Kocjanová
2222Valašská Bystřice ženyVSMartin
2323Leskovec Muži VSLukáš Smolík
2424Krhová muži35+VSOldřich Knébl
2525Staré Zubří  muži, A teamVSZdeněk Krpelík
2626Dolní Bečva veterániVSDominik Babinec
2727Přílepy KMRadim Kašpárek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
05. 08. Vrbno pod Pradědem, MnichovBR
05. 08. LitovanyTR
05. 08. ChýnovTA
05. 08. Pavlov hasičský areálSU
05. 08. Radostín nad OslavouZR
05. 08. Podhradní LhotaKM
05. 08. SedlejovJI
11. 08. BechovMB
11. 08. ChotěmiceTA
11. 08. Jílové u DržkovaJN
11. 08. KostelecTC
11. 08. Loděnice, fotbalové hřištěZN
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.