Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Videčská vlna 9.ročník Kdy: 20. 07. 2018 21:30
Kontakt:   Knébl Oldřich Telefon:  605082706
Začátek rezervace: 02. 07. 2018 21:30 Konec rezervace: 20. 07. 2018 21:30


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vidče ženyVSOldřich Knébl
22Hutisko ŽenyVSVanda Mikundová
33Trojanovice ženyNJOldřich Knébl
44Dolní Bečva ŽenyVSKristy
55Vidče veterániVSOldřich Knébl
66Hutisko MužiVSVanda Mikundová
77Rožnov pod Radhoštěm mužiVSOldřich Knébl
88Trojanovice mužiNJOldřich Knébl
99Vidče mužiVSOldřich Knébl
1010Veselá veterániVSOldřich Knébl
1111Dolní Bečva MužiVSKristy
1212Staré Zubří  muži, 1.družstvoVSZdeněk Krpelík
1313Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
1414Podolí VSAleš
1515Prostřední Bečva VSPavel Růčka
1616Veselá DVSJaroslav Škrobák
1717Loučka mužiVSŠimon Sedlář
1818Nový Hrozenkov VSMatěj Valíček
1919Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
2020Hrabůvka ŽenyPRLuboš
2121Potštát ŽenyPRVeronika Kocjanová
2222Valašská Bystřice ženyVSMartin
2323Leskovec Muži VSLukáš Smolík
2424Krhová muži35+VSOldřich Knébl
2525Staré Zubří  muži, A teamVSZdeněk Krpelík
2626Dolní Bečva veterániVSDominik Babinec
2727Přílepy KMRadim Kašpárek
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.