Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty SDH Vítonice Kdy: 25. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Jan Bělík Telefon:  732 834 927
Začátek rezervace: 11. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 23. 08. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lukov ZLMishi
22Prchalov BNJMishi
33Vítonice KMMishi
44Hrabůvka PRMishi
55Zahnašovice KMMishi
66Dětkovice VYMichal Hrabánek
77Mladcová ZLMishi
88Pravčice BKMMartin Masař
99Valšovice (Hranice VI) PRMishi
1010Mistřice UHMishi
1111Křenovice PRMishi
1212Radkova Lhota PRMishi
1313Ludslavice KMMishi
1414Roštění KMMishi
1515Mysločovice ZLMishi
1616Radíkov PRMishi
1717Nová Dědina KMMishi
1818Hoštice KMAntonín Novák
1919Špičky PRŠtěpán Šindler
2020Vrbka KMKryštof Pospíšil
2122Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2223Brusné KMMartin Šťastný
2324Karolín KMMishi
2426Opatovice PRDalibor Vašíček
2527Babice VSPetr Korábečný
2628Hlinsko PRPetr Beránek
2729Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11-  volné pro pořadatele-Mishi
22-  volné pro pořadatele-Mishi
33Pravčice BKMMishi
44Zahnašovice KMMishi
55Rymice KMMishi
66Karolín KMMishi
77Dětkovice VYMishi
88Pravčice AKMMishi
99Radkova Lhota PRJan Klimecký
1010Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1111Olšovec PRMagdaléna Hlavová
1213Opatovice PRDalibor Vašíček
1314Hlinsko PRPetr Beránek
1415Střítež nad Ludinou PRAneta Klumparová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.