Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: NOČNÍ POHÁR MLADÝCH HASIČŮ VÍTONICE Kdy: 19. 08. 2017 18:00
Kontakt:   SDH Vítonice - Bartel Jiří Telefon:  721149588
Začátek rezervace: 25. 06. 2017 18:00 Konec rezervace: 17. 08. 2017 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vítonice ZNJana
22Hrabůvka PRHonza
33Výčapy ATRVít Svoboda
44Hodonice ZNJana
55Heraltice TRJana
66Výčapy BTRVít Svoboda
77Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
88Stařeč TRJana

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vítonice ZNJana
23Výčapy BTRVít Svoboda
35Heraltice TRJana
46Výčapy ATRVít Svoboda
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 07. Kostelany, hřištěKM
21. 07. LipováPV
21. 07. Cvičiště KojatínTR
21. 07. Medlov, hasičský areálOL
21. 07. Sportovní areál Králíky(noční)UO
21. 07. Oprechtice - hřiště ZahořanyDO
21. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
21. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
22. 07. ZahorčiceST
22. 07. PravčiceKM
22. 07. SvésedliceOL
22. 07. PaměticeBK
27. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
28. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
28. 07. Rýmařov,zahrada HedvyBR
28. 07. TučapyKM
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. ChrástPB
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. PlinkoutOL
28. 07. PřechoviceST
28. 07. Mikulovice hřištěZN
28. 07. Benešova HoraPT
28. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
28. 07. PacovPE
29. 07. Letohrad - KunčiceUO
29. 07. ValšovicePR
29. 07. ChrástPB
29. 07. LitenčiceKM
29. 07. ČernoviceBK
29. 07. Hřiště TJ Sokol Hustopeče n.B.PR
29. 07. Polkovice-fotbalové hřištěPR
29. 07. KněžpoleUH
03. 08. Bystřička - Hřiště u LukášůVS
04. 08. PřílepyKM
04. 08. Široká NivaBR
04. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. ČechtínTR
04. 08. FrahelžJH
04. 08. MeziříčkoZR
04. 08. DražejovST
04. 08. Milotice nad BečvouPR
04. 08. Slavětín, Hasičský areálOL
04. 08. HrachovecVS
04. 08. OldřišovOP
04. 08. Náměšť na HanéOL
04. 08. Zdislavice-Sokolská zahradaKM
04. 08. VítoniceKM
04. 08. Prušánky - has.areálHO
05. 08. Střítež nad LudinouPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.