Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž ve Vraníně, na 2B Kdy: 29. 06. 2019 22:00
Kontakt:   SDH Vranín Telefon:  605259847
Začátek rezervace: 01. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 29. 06. 2019 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranín mužiTRDrahoslav Bastl
22Lažínky ženyTRVeronika Janoušková
33Častohostice ženyTRVladěna Nesibová
44Výčapy ženyTRVít Svoboda
55Lesná ZNLuboš Svoboda
66Komárovice TRJiří Šuckrdle
77Jakubov u Moravských Budějovic ŽenyTRVendula Vejmelkova
88Výčapy CTRVít Svoboda
99Kostníky ženyTRJulie Křivanová
1010Dešná BJHAleš Coufal
1111Příložany mužiTRDrahoslav Bastl
1212Hornice TRAleš Bobu
1313Domamil ženyTRJaroslav Bajer
1414Lhotice TRLaďa Jánský
1515Police TRAleš Coufal
1616Myslibořice ženyTRIvana Říhová
1717Výčapy BTRVít Svoboda
1818Budeč JHMatěj Šmahel
1919Budišov ženyTRŽaneta Slabá
2020Blatnice TRSDH Blatnice
2121Jaroměřice nad Rokytnou UnicornTRJan Krejča
2222Čikov TROndřej Lukeš
2323Myslibořice TRIvana Říhová
2424Jasenice TROndřej Nováček
2525Mladoňovice TRAleš Daňhel
2626Čechtín TRLibor Tvarůžek
2727Sedlejov JIBlanka Pavlů
2828Sedlejov ženyJIBlanka Pavlů
2929Jemnice ŽenyTRRadek Jenerál
3030Heraltice TRMatěj Hroch
3131Římov MužiTRTomáš Obůrka
3232Lhotky Sport ZRMartin Kaman
3333Litohoř TRJan Vodička
3434Třebelovice Ženy TRKristýna Fedrova
3536Jemnice MužiTRRadek Jenerál
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.