Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starostky obce Kdy: 24. 08. 2019 12:00
Kontakt:   Strnad Stanislav Telefon:  724900907
Začátek rezervace: 12. 08. 2019 20:00 Konec rezervace: 24. 08. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice PBHonza Adamec
22Bolkov PJVladimír Štýs
33Žebnice PSHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Únětice 1911 PJHonza Adamec
66Příšov PSJitka Racková
77Bezdědovice STJosef Motyka
88Chrást PBHonza Adamec
99Nevřeň PSHonza Adamec
1010Horní Lukavice  PJHonza Adamec
1111Horní Kamenice DOHonza Adamec
1212Štichovice PSHonza Adamec
1313Úněšov PSMiloslav Pytlik
1414Mochtín #20centimeterKTMichal Kloupar
1515Mokrouše PJSDH Mokrouše
1616Štítary DOMiroslav Žáček
1717Zahorčice KTJosef Kolář
1818Oprechtice sport teamDOVáclav Pejsar
1919Novosedly STBohuslav Chval
2020Robčice PJRadek Růt
2121Chotíkov PSJiří Staněk
2222Útušice PJZdeněk Dědek
2323Úněšov PSDenisa Joudalová
2425Štichovice PSRichard Hlous
2528* Únětice 1911 "B"-Ondřej Kail
2630Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Horní Lukavice PJDaniela
44Hradec PJHonza Adamec
55Úněšov PSHonza Adamec
66Štichovice PSHonza Adamec
77Hlubyně PBDana Hrzalová
88Štítary ŽenyDODenis Balounová
99Chotíkov PSMonča
1020Poděvousy DOAnděla Mašková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 10. VéskyUH
20. 10. Knínice u hasičárnyJI
26. 10. Areál firmy Flídr Široký DůlSY
27. 10. Zdislavice - návesKM
09. 11. Areál PlazaPM
16. 11. PohořeliceZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
21. 06. KřenovicePR
27. 06. Nová DědinaKM
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
22. 08. PravčiceKM
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.