Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Vranovice Kdy: 13. 07. 2019 12:00
Kontakt:   Stanislav Strnad Telefon:  724 900 907
Začátek rezervace: 01. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 12. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
22Střezimíř Ženy BNSDH Střezimíř Střezimíř
33Buková PBPavel Fiřt
44Líchovy Fialky, ženyPBJakub Čermák
55Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
66Broumy mužiBEKarel
77Nalžovice PBČHJ Nalžovice
88Radíč MužiPBLáďa
99Jesenice PBMichal
1011Nahoruby BNJaromír
1112Vranovice Peklo, Veteran 35+PBStanda Strnad
1213Zalužany ženyPBMíra Peterka
1314Lužná RATereza Říhová
1415Kotenčice PBRadek Troch
1516Broumy ženyBEKarel
1617Hlubyně PBAnna Novotná
1718Věšín PBSDH Věšín
1819Sedlčany PBJarous Janský
1920Skalice ženyPBSDH Skalice
2021Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
2122Zalužany PBMíra Peterka
2223Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
2324Voltuš mužiPBStanda Strnad
2425Záborná Lhota PBKamil Vondrák
2526Březnice mužiPBJan hofman
2627Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
2728Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
2829Horní Měcholupy MužiABJan Roháč
2930Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
3038Svaté Pole Veteran 35+PBJosef Pecka
3139Suchodol ŽenyPBRadek Sobotka
3240Skalice MužiPBRadek Sobotka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
23. 08. VítoniceKM
29. 08. PšánkyHK
29. 08. KarolínKM
30. 08. MyštěvesHK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.