Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž v požárním útoku Kdy: 20. 08. 2016 21:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 15. 08. 2016 18:55 Konec rezervace: 19. 08. 2016 21:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrbětice ZLriza - SDH Mirošov
22Lačnov VSMirka Bučková
33Nedašov ZLMára Lukáš
44Haluzice ZLBronislav Lysák
55Vysoké Pole ZLriza - SDH Mirošov
66Mladcová ZLMára Lukáš
77Štítná nad Vláří ZLriza - SDH Mirošov
88Nevšová ZLriza - SDH Mirošov
99Hradčovice UHMára Lukáš
1010Horní Lideč VSriza - SDH Mirošov
1111Drnovice ženyZLriza - SDH Mirošov
1212Poteč ZLriza - SDH Mirošov
1313Vysoké Pole ženyZLriza - SDH Mirošov
1414Nevšová ženyZLriza - SDH Mirošov
1515Mirošov ZLriza - SDH Mirošov
1616Drnovice ZLriza - SDH Mirošov
1717Lipová ŽenyZLBronislav Lysák
1818Slavičín ZLTomáš Valigurčín
1920Nevšová BZLriza - SDH Mirošov
2021Drnovice muži nad 35ZLriza - SDH Mirošov
2122Lipová ZLBronislav Lysák
2223Lidečko VSMára Lukáš
2324Hřivínův Újezd -Kaňovice MZLOndra Moštěk
2425Nedašova Lhota ženyZLriza - SDH Mirošov
2526Tichov ŽenyZLTomáš Ruman
2627Zádveřice WZLLucie Tichá
2728Hostětín UHPavel Hamšík
2829Jestřabí ZLDavid Vaněk
2930Nedašova Lhota ZLriza - SDH Mirošov
3031Tichov AZLTomáš Ruman
3132Zádveřice BZLLucie Tichá
3233Hostětín - ženyUHPavel Hamšík
3334Podolí VSAleš
3435Tichov BZLTomáš Ruman
3536Rymice KMRadim Svěchota
3637Velký Ořechov CZLTomáš Jankůj
3738Křekov ZLRoman Vaculčík
3839Mysločovice ZLSDH Mysločovice
3940Oznice VSRadek
4041Sazovice ženyZLMartin Gerža
4142Křekov muži nad 35ZLRoman Vaculčík
4243Velký Ořechov ženyZLZuzka
4344Lidečko ŽenyVSNikola Juřičková
4445Slušovice Ovečky ženyZLMirek Lukáš
4546Sazovice ZLMartin Gerža
4649Slušovice MužiZLMirek Lukáš
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.