Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: fotbalové hřiště – Mnichov Kdy: 24. 08. 2019 10:00
Kontakt:   ondrej.chalupa@vrbnopp.cz Telefon:  732977102
Začátek rezervace: 24. 07. 2019 18:00 Konec rezervace: 24. 08. 2019 08:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrbno pod Pradědem mužiBRJan Urban
22Stará Ves BRJaromir Pavlik
33Široká Niva BRMartin Suhaj
44Leskovec nad Moravicí BRNikola Škodáková
55Velké Kunětice JERoman Varga
66Břidličná BRJaromir Pavlik
77Janovice BRNikola Škodáková
88Zátor BRMartin Suhaj
99Lipová-lázně JEMilan Smékal
1010Bernartice mužiJEMarek Samolej
1111Suchá Rudná BREdita Barčíková
1212Široký Brod Muži AJERoman Muzikant
1313Karlovice BREdita Barčíková
1414Sádek OPDušan Gregořica
1515Milotice nad Opavou BRDavid Dvorský
1616Milostovice OPVeronika
1717Široký Brod Muži BJERoman Muzikant

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrbno pod Pradědem ženyBRJan Urban
22Leskovec nad Moravicí BRLucie Čapková
33Velké Kunětice JERoman Varga
44Karlovice BREdita Barčíková
55Široká Niva BRLucie Čapková
66Milostovice OPVeronika
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.